Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita niko25's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.01.2012
    Postari in forum
    79

Caut cosulet transportat bebe pentru iesirea din maternitate!!

Cumpar cosulet bebe(port-bebe)pentru a scoate bebe din maternitate,in stare ca nou,culori unisex,multumesc frumos,astept ofertele voastre!!

Floricica Novice anielle's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2009
    Postari in forum
    546
    Am eu ceva daca va intereseaza, pret usor negociabil
    "Cos Callisto Carrycot (foarte util pt. bebelus si mama)+ BONUS" !
    Landoul/Cos Cybex poate fi utilizat ca un cos pentru transportul bebelusului, independent de carucior si de ce nu, ca un mic patut mobil.
    Foarte solidul dar in acelasi timp usorul landou Cybex, este prevazut cu un cadru din aluminium, de aici si greutatea scazuta a acestui landou.
    Include salteluta moale special creata pentru bebelusi, realizata din spuma cu „memorie”, astfel incat copilul dvs sa beneficieze de cea mai placuta plimbare posibila.
    Salteluta este realizata special astfel incat sa lase pielea copilului sa respire.
    Este prevazuta cu husa de picioare detasabila.
    Peretii sunt captusiti, pentru confortul sporit al copilului.
    S-au utilizat materiale de textile de cea mai buna calitate, combinatie intre poliester si poliamida.
    Caracteristici tehnice landou:
    Dimensiuni (L x l x H / mm): 835 x 390 x 290
    Greutate: 4,5 kg
    Landoul Cybex poate fi montat cu usurinta pe caruciorul sport Callisto .
    Stare IMPECABILA !
    Carucior 2 in 1 Cybex Callisto Carrycot ce contine - carucior sport si landou/cos Cybex costa in magazine 16 mil

BONUS : hainutze de firma 0-3 luni (body-uri , pantalonasi, bluze)

Pret: 180 ron (pret magazine 150 euro)
    Imagini atasate
    Modificata de anielle; 22.01.2013 la 21:47:57.

Floricica Cu Vechime cristelc's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.06.2008
    Postari in forum
    6.968
    buna am si eu un cosulet care e si de masina e rosu cu putin crem si f putin negru si e de la Hauckdaca imi poti lasa adresa de mail iti trimit poze trimte-mi un mail la cristel_cojo@yahoo.com si eu iti trimit inapoi poze

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari