Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cristinamaxim's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.11.2009
    Postari in forum
    1
    Buna ziua,

din ianuarie 2010 bona pe care o avem se retrage, avand in vedere ca are niste probleme de sanatate de care trebuie sa aiba grija, asadar vom avea mare nevoie de o persoana de incredere! am un baietel de 2 ani care merge la gradi deja, e un copil foarte frumos si energic, iar bona il iubeste, dar nu mai poate sta.

programul este de la 12-8 seara, cand ne intoarcem noi de la birou, plus menaj in casa - mancare, curatenie, calcat (mentionez ca noi suntem extrem de curati si ordonati si pastram curatenia, deci nu va da de 2 ori in acelasi loc).

daca este cineva interesat, astept un semn pe dumitrascucristina@yahoo.com sau la telefon 0723416589.

Floricica Nou Venita diduca's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    3
    Cristina , poti sa spui pe unde locuiesti ?
    Am si eu un anunt aici http://www.copilul.ro/forum_Ofer_servicii_bona_11855.html , daca esti interesata , mai vorbim .

Floricica Nou Venita mickaella21's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2009
    Postari in forum
    183
    cat dati la bona?
    din ianuarie o sa am si eu una si ma interesa cat iau altele

Floricica Nou Venita marilenailie's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.11.2009
    Postari in forum
    2
    Buna ziua,
    absolventa a liceului pedagogic, educatoare titulara si studenta la Psihologie, ofer servicii de babysittig in weekend. Pentru cereri si informatii suplimentare: marilenailie90@gmail.com

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari