Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta bebemic81's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2009
    Postari in forum
    925

Pantaloni H&M 1-1.5 ani (merg mai mult), impermeabili, captusiti (cu polar in partea de sus, captuseala simpla in rest, impecabili (i-am cumparat pentru fetita mea insa ii sunt mari), 20 ron

Pulover Benetton 4-5 ani, nefolosit, a fost doar spalat, 22 ron

Cizmulite Chicco marimea 22, piele integral (interior/exterior piele intoarsa), 20 ron

Adidasi Nike marimea 24, pentru fetite, culoarea gri argintiu, 30 ron

Hainuta H&M din blanita, 1-1.5 ani (marimea 90), captusita, simpla si eleganta, impecabila (a fost imbracata doar de 2 ori), perfecta pentru ocazii speciale, 40 ron

Overall Lindex marimea 80, din polar fin pe exterior, captusit cu bbc. si vatuit pe interior, mansetele se intorc si se transforma in manusi respectiv in botosei, capse si fermoar pe lateral, perfect ca outfit de primavara, 15 ron

Geaca St Bernand 6-12 luni (marimea nu corespunde, recomand pentru 12-18 luni, fiicei mele de 1.5 ani ii este lunga), maneca 28 cm (masurata de la cusatura umarului), lungime 39 cm, latime 36 cm, impermeabila, captusita cu polar, buzunar cu fermoar + velcro pe mijloc, impecabila, 25 ron

Floricica Debutanta bebemic81's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2009
    Postari in forum
    925

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari