Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice pomemeca's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    357
    Recomandat pentru 0 – 36 luni. Caruciorul este absolut nou, in cutia lui originala.

Include: husa de ploaie, invelitoare de picioare, suport/aparatoare pentru cap, tarc pentru nou nascuti.

Este un carucior compact, usor (6,7 kg), datorita cadrului de aluminiu si cu un design foarte modern, care este recomandat de la 0 la 36 luni - foarte confortabil pentru nou nascuti (pernuta moale, reglabila). Se pliaza tip umbrela, foarte strans, incape in orice lift si portbagaj masina.

Caracteristici:

 Spatar reglabil in mai multe pozitii inclusiv la orizontala pentru nou nascuti

 Spatarul este foarte confortabil datorita husei suplimentare si a suportului de cap

 Copertina cu fereastra de vizionare bebelus

 Centura de prindere in 5 puncte

 Pliere tip umbrela cu o singura mana

 Cos mare si rezistent de cumparaturi

 In pozitia pliat sta singur

 Manerele sunt ergonomice si se regleaza pe inaltime

 Rotile din fata sunt fixe sau mobile la 360 grade

 Sistem de franare pe roti

 Bara de protectie

 Suport de picioare reglabil

 FOARTE USOR SI COMPACT, ATAT DESCHIS CAT SI PLIAT

 Husa spatarului este detasabila si se poate spala

Greutate: 6,62 kg

Dimensiuni deschis: 82 x 53 x 104 cm

Dimensiuni pliat: 89 x 45 x 30 cm

Pret vanzare 580 lei (pret magazine 900 lei).

Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    357

Floricica Nou Venita bubu_pharm's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2009
    Postari in forum
    34
    ce zici 500?e ok??

Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    357
    Este un carucior nou nout si foarte practic, deoarece este si pentru nou nascuti (are tarc special, se lasa spatarul), dar se poate folosi pana tarziu, nu mai trebuie achizitionat unul sport. Atuurile lui sunt strangerea foarte stransa, tip umbrela, este usor si dimensiunile lui mici intre roti (intra si in lifturi foarte mici).
    Ultimul pret este 560 lei, adica aproape 40 % sub pretul din magazine - cumperi un carucior nou la pretul unuia folosit.

Floricica Nou Venita bubu_pharm's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2009
    Postari in forum
    34
    eu am un lift de 2 persoane fff mic.te rog frumos sa-mi spui dc latimea maxima este de 45 cm...pt liftul meu are 46cm.uite ce dimensiuni am gasit pe net--http://www.bestkids.ro/p-492-carucior-new-mosaic sau http://www.clip-trade.ro/store/view.php?prod=4010047&brid=2 .deci pe net imi aratsa ca are 55cm latime,ceea ce pt mine e fff mult. .dc al tau are 45cm- atunci o sa ne vedem sa-l iau dar nu pot decat sapt viitoare luni -marti(atunci imi vine salariul)ma astepti?e ok?

Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    357
    caruciorul nu este modelul new mosaic, ci mosaic completo (cu mai multe accesorii), uite mai jos linkul.

modelul aici

Eu am pus dimensiunile dupa fisa lui, dar acum l-am desfacut(era sigilat), l-am montat pe pozitie ca sa-l masor intre rotile din spate: in realitate are 53 cm.
    Imi pare rau, el este destul de mic, dar se pare ca nu este atat de mic pe cat iti trebuie (ev poate pe diagonala liftului - sincer nu cred sa gasesti mai mic decat asta)

Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    357

VANDUT

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari