Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ivadaniela's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.04.2011
    Postari in forum
    38

Carucior + cadou saculet pentru carucior

Husa detasabila ,pozitionare atat cu fata cat si cu spatele la mama, spatar reglabil in trei trepte - pana la pozitia orizontala , hamuri de siguranta in 5 puncte, husa pentru picioare ,frana pe rotile din fata , masuta pentru copil - cu loc special pentru biberon, buzunar de depozitare, cos pentru cumparaturi detasabil (pentru a putea fi spalat), sistem de pliere din buton situat pe maner
    poate fi folosit si ca scaun de masina (se scoate de pe cadrul metalic apasand un buton )avantajul lui ca are copertina care acopera tot scaunul ferind bebele de soare se poate folosi si ca cosulet sau scaun de masa in casa . Nu mai are tavita situata sus la nivelul mamei.Pozele nu sunt originale (luate de pe net ).
    Diferente :
    nu mai are suportul de sus si este modelul fara dungi (cusaturi )orizontale pe husa/copertina , poza 5 -este un model identic cu al meu doar ca eu am cu masuta de culoare gri.
    Nu am avut timp sa fac poze , deoarece carutul nu-l mai folosesc si este la boxa , pentru cei interesati fac si poze.
    Cadou , ofer un saculet pentru carut , desii caruciorul are si el husa pt picioare , dar nu tine bine de cald iarna.
    Imagini atasate
    Modificata de ivadaniela; 12.01.2013 la 16:10:37.

Floricica Nou Venita andrea_naty's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2013
    Postari in forum
    21
    buna mar interesa cat costa si nu prea am inteles diferenta ca nu are suportul de sus adica unde se pune sus bibironul?suportul ala?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari