Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alessika's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.10.2009
    Postari in forum
    149

Care poate ajuta o fetita de 2 anisori cu o gecuta groasa ?

Anuntul expirat numai este valabil rog moderatorul sa il stearga
    Modificata de alessika; 15.11.2012 la 20:08:14.

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Scuza-ma dar suna destul de urat titlul.."care"..am vazut ca ai mai multe anunturi pe care le-ai postat,ar trebuii sa te limitezi la unul singur in care sa pui toate datele:nume,adresa etc ale celor pe care doresti sa i poti ajuta prin noi..asa este corect si frumos.

Floricica Avansata Castelul lui Oz's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.07.2009
    Postari in forum
    1.254
    adresa de mail furnizata....hmmm....de ce oare esti trecuta pe fff multe liste negre?

Membru inregistrat la
    23.10.2009
    Postari in forum
    149
    probabil nu m-am exprimat corect in anunt ,din pacate nu pot lasa datele personale pe un sitt la care are toata lumea acces in ziua de azi se pot face multe din pacate cu numele si adresa din buletin ,las datele la cine este interesa printr-un mail privat cel mai bine sa nu fie probleme .multumesc

Membru inregistrat la
    23.10.2009
    Postari in forum
    149
    as dori si eu listele negre pe care sunt trecuta? iar in primul rand cand vrea cineva sa faca un bine numai conteaza ce si cum ..... nu as minti cu asa ceva suntem in postul Craciunului dar se pare ca nu toata lumea stie si intelege eu stau intr-un cartier la periferie sa zic asa si sunt copiii care au nevoie de cate ceva si incerc sa ii ajut prin intermediul dvs macar atat sa fac si eu pt ei nu cer mult dar majoritatea vad atatea anunturi ca au impresia ca sunt ....ca nu stiu eu ce care e din bucuresti poate sa ia legatura cu mine si sa ii aduc aici sa se convinga atata tot.O seara frumoasa

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari