Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita jucarii's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.02.2010
    Postari in forum
    179

Canite AVENT si NUK,6 lei bucata!

Floricica Nou Venita mamideadela's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.01.1970
    Postari in forum
    20
    cred ca sunt produse pt copii care nu se pot refolosi... parerea mea. nu vreau sa supar, dar cine ar cumpara o canuta second hand?

Floricica Novice conejito's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    daca s-ar da pe gratis ar sari lumea la ele ca la paine calda.....................

Membru inregistrat la
    05.02.2010
    Postari in forum
    179
    Citat Postat de mamideadela Vezi mesajul
    cred ca sunt produse pt copii care nu se pot refolosi... parerea mea. nu vreau sa supar, dar cine ar cumpara o canuta second hand?
    Doamna,nu vreau sa intru in polemici,observ sa se poarta pe forum,mai nou.Daca aveti prejudecati,nu cred ca e cazul sa va luati timp sa raspundeti unui asemenea subiect.Cel mult sa spuneti referindu-va la dvs,ceva de genul "eu nu cumpar canite second hand " ,nu sa emanati pareri sui generis sau intrebari retorice.

Copiii mei au folosit multe articole sh,si totusi sunt bine sanatosi,nu au bube la gura,atat timp cat mentinem minimul standard de igiena.Nu mai vorbesc de multe ale mamici care au cumparat,totusi,canite sh,si au fost multumite...iar copiii lor sunt,paradoxal,tot sanatosi.
    Daca va permiteti sa cumparati o "canuta" Avent cu 25-30 lei din magazine,foarte bine pt dvs...unii dintre noi suntem foarte multumiti cu produsele sh.Va rog,pe viitor,in ceea ce ma priveste pe mine si articolele pe care eu le vand,sa va abtineti de la comentarii si pareri personale transpuse si altora.Multumesc!

Membru inregistrat la
    05.02.2010
    Postari in forum
    179
    Citat Postat de conejito Vezi mesajul
    daca s-ar da pe gratis ar sari lumea la ele ca la paine calda.....................
    Daaa,si tot eu sa platesc si expedierea,presupun... Multumesc,Conejito,asa e,din pacate...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari