Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 8 din 8
Prima paginaPrima pagina ... 2 3 4 5 6 7 8
    Floricica Nou Venita mdinu72's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.03.2012
    Postari in forum
    261
    buna ziua,
    sunt laura din constatnta, mamica a doi copii si mi-au ramas ff multe lucruri de la fetita mea de 5 luni.
    daca este interesat cineva poate sa imi lase un mesaj la adresa de mail portos_suzi@yahoo.com
    si eu am primit hainute si vreau la randul meu sa ajut o familie din constanta

Floricica Nou Venita danna28's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.10.2012
    Postari in forum
    20
    sunt o proaspata mamica si am un bb de3 sapt si am posibilitate sa cumpar patut.daca stiti pe cineva daca are pot oferi 100 ron...ca am incercat sa iau de pe net si nu sunt seriosi...va multumesc ...

Floricica Avansata mamideveve's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.09.2009
    Postari in forum
    1.450
    Citat Postat de mother2 Vezi mesajul

Cazurile le gasiti AICI iar lucrurile de vanzare se gasesc AICI
    Cine doreste sa cumpere/doneze e asteptat cu mesaj privat la mine sau raluca28 sau aveti o adresa de mail afisata pe blog
    Buna ziua. As dori sa donez cateva hainute pentru cazul Andreei fetita otravita din greseala cu soda caustica . Cum procedez?

Floricica Nou Venita danna28's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.10.2012
    Postari in forum
    20

buna

Citat Postat de mdinu72 Vezi mesajul
    buna ziua,
    sunt laura din constatnta, mamica a doi copii si mi-au ramas ff multe lucruri de la fetita mea de 5 luni.
    daca este interesat cineva poate sa imi lase un mesaj la adresa de mail portos_suzi@yahoo.com
    si eu am primit hainute si vreau la randul meu sa ajut o familie din constanta
    daca mai ai hainutele le doresc eu ..am o prietene care a nascut o fetita cu sindromul down si pe care o botez eu..si parintii nu au posibilitati sa ii cumpere la fata hainute..mai ales ca au o gramada de bani pe medicamente lapte si pampersi..daca vrei si doresti sa le trimiti multumesc frumos chear ajuti un copil care are nevoie..multumesc astept mesaj ori un e-mail la amy_amy_amy333@yahoo.com ..multumesc frumos

+ Raspunde
Pagina 8 din 8
Prima paginaPrima pagina ... 2 3 4 5 6 7 8
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari