Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alaincostea's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2013
    Postari in forum
    2

Interesant Autocolante de perete

Buna ziua,

La putin timp dupa ce s-a nascut fetita, am fost pus in fata intrebarii: cum sa decorez camera... mai ales ca deja aveam un mobilier de tineret...
    Pentru ca lucram in domeniul publicitar, si firma mea se ocupa cu decoruri auto am sfarsit prin a ma interesa despre autocolante care sa poata fi lipite pe perete.
    Incet, incet, am pus un copac ( cu multe frunze de toate culorile) - dupa cateva luni de negocieri cu sotia... destul de maricel...insa am continuat cu un curcubeu, nori,dealuri si intr-un final, pentru ca deja fetita facea in jur de un an si parea sa ii placa winnie the pooh (desi mai mult de vreo 20-30 minute pe zi nu o lasam sa stea la tv) am ajuns sa punem si personajele din desenele respectiv. La final am dat si un rand- doua de iarba de jur imprejurul camerei...
    Intre timp am acoperit mobilierul de tineret cu... autocolant mat ( verde, albastru, rosu, portocaliu) insa toate culorile pale, ca sa nu fie obositoare...

Toate astea m-au dus spre ideea de a face proprul magazin online de autocolante de perete. Pe care l-am deschis acum o luna: Decorativ-art.ro - stickere decorative.

Nu e vorba doar de a vinde un model ci chiar de a veni in ajutorul si altor parinti care sunt in pana de idei cand vine vorba de camera copilului.

Imi puteti cere sfatul (mi-am tot batut capul cu o groaza de variante) si va voi raspunde cu placere. Daca veti gasi pe site sau pe pagina de facebook cate ceva interesant realizat de mine, cu atat mai mult ma voi bucura... .

O zi placuta!

Floricica Novice bmel's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2009
    Postari in forum
    460
    Noi fi eu experta dar prima impresie care imi lasa autocolantele e: wow! prea MAAARI! mai ales pt un bebelus/copilas micut. De la dragut trece direct la infiorator. Daca eu m-as trezi noaptea si in semiintunericul din camera s-ar holba la mine un cap imens de Winnie sau de Donald m-as speria grozav, zau.
    Altminteri sunt dragute dar cred ca la dimensiuni mai trebuie lucrat. Ceea ce am observat eu la copilasii mei: mai multe si micute decat unul imens. Incercati sa testati produsele pe copilasi, ei sunt experti, ai mei au ales exact ce se vede in poze :)
    Bafta multa!
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita alaincostea's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2013
    Postari in forum
    2
    Dimensiunile de pe site sunt mai mult orientative. In realitate, fiecare are alte nevoi, in functie de cum se incadreaza fiecare personaj.
    Si de cele mai multe ori mergem pe ideile clientului...
    Am atasat o imagine acum cu o parte din peretele fetei mele ( care face 2 ani peste cateva zile :) ).

Mai tarziu poate o sa pun una mai completa...

Va multumesc pentru impresii!
    Imagini atasate

Floricica Novice bmel's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2009
    Postari in forum
    460
    E dragut foc. La Multi Anisori!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari