Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice salaicristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2009
    Postari in forum
    531
    Buna mamici

Mar interesa daca ati cumparat termometre reconditionate,am gasit un termometru laica la 75 lei,reconditiona,

Multumesc de ajutor

Floricica Novice galmariatunde's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.04.2009
    Postari in forum
    544
    nu am auzit de asa ceva sa reconditionezi termometre eu nu asi cumpara sincer

Floricica Nou Venita speranta23's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2009
    Postari in forum
    173
    De ce nu cumperi unul nou? Ai da mult mai putin pe unul nou, de la Chicco de exemplu, care sunt f bune. 75 lei chiar mi se pare destul de scump pt un termometru digital. Desigur, decizia iti apartine, as vrea sa nu ma inteelgi gresit, e doar un sfat. Pupici,
    Speranta

Floricica Debutanta bubuveselie's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.01.2010
    Postari in forum
    1.160
    Eu am cumparat 2 cani electrice de la Philips, reconditionate... Am dat foarte putin pe ele si le am de peste un an si merg excelent si azi. In magazinele de la noi era la vremea respectiva 120 lei una exact la fel iar eu am dat 45 de lei. Mentionez ca am avut si un an garantie la ea.

Floricica Novice qwer1's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.12.2009
    Postari in forum
    597
    Eu am cumparat un termometru digital de la Primii Pasi acum un an si jumatate si functioneaza perfect si la ora actuala.Are un pret ridicol: 13 Ron.

Floricica Novice galmariatunde's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.04.2009
    Postari in forum
    544
    si eu am cumparat un termometru digital sincer nu ma interesat firam era noua la 15 lei si functioneaza perfect

Floricica Novice salaicristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2009
    Postari in forum
    531
    Am uitat sa specifi ca este cu infrarosu,are un an garantie dar nu stiu ce sa fac,daca il iau pe net si se strica cum il mai trimit la reparat?De asta vam cerut sfatul
    Multumesc pentru ajutor
    Am 2 termometre digitale care leam cumparat din ungaria sincer cu 4 lei si le am de 2 aniunul ii nou-nout celalalt lam folosit 2 ani si inca ii foarte bun,dar baietelul meu urla pana nu mai are aer cand ii masor temperatura.

Floricica Nou Venita mayusha's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.04.2009
    Postari in forum
    232
    Buna, vezi ca mai sunt mamici care vand pe net termometre performante putin folosite, poate iesi mai avantajos asa.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari