Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice anielle's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2009
    Postari in forum
    546

Atentie ce si cum cumparati !

Am cumparat o lenjerie de pat dublu (material creponat) de la d-na leiiana1980 si spre nefericirea mea ,avand incredere TOTALA in spusele ei ca "sunt 100%bbc, material de calitate ..."si spre surprinderea mea dupa o saptamana de purtat aceasta lenjerie , in afara faptului ca este f.subtire materialul , fetele de perna s-au izit ..se vad gauri liniare...iar dupa prima spalare au iesit si culorile ,acum arata ca o CARPA...materialul este sub orice critica numai bumbac nu este, pacat de increderea mea acordata acestei doamne..si la urma urmei si de banutzii aruncati (90 ron), AVETI GRIJA CE SI CUM CUMPARATI !

Dand un search pe google..am vazut ca are o "arhiva" intreaga de RECLAMATII !

Am atasat niste poze cu materialul "calitativ si bumbac 100%"
    Imagini atasate

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Imi pare rau ca ai patit asa ceva..lenjeria asta ( cu materialul asta) costa cam 25 lei...
    Sa-i fie rusine vanzatoarei...

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Aolooo am si eu asa lenjerie am luat cu 20 lei din europa si la fel s a facut....si deaia am vrut sai au de la leiana dar acum....nu voi mai avea curaj...e pacatul ei daca face smecherii..dar poate ne explica ea singura ce si cum...pacat

Membru inregistrat la
    02.03.2009
    Postari in forum
    546
    Va multumesc !
    Da, asa m-am gandit si eu..le cumpara cu 20-25 ron si le vinde la extra - mega super pret ca si lenjerii de o "CALITATE SUPERIOARA" (m-a asigurat de multe ori de lucrul asta pe parcursul conversatiilor..am si arhiva de mess).

.........s-a bucurat cred de banii mei..dar in lumea asta TOTUL SE PLATESTE !
    Modificata de anielle; 25.04.2012 la 20:50:47.

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    Eu una n-am incredere sa cumpar fara sa simt materialul si chiar si atunci mai am ceva dubii.Cu tehnologia de azi orice panarama de material ar putea trece drept bumbac.Si mai ales n-am incredere sa cumpar ceva pe nevazute de la persoane necunoscute.

Membru inregistrat la
    02.03.2009
    Postari in forum
    546
    Draga Lucia "leiiana", lenjeria asta face maxim 25 RON !!!
    IMI VREAU DIFERENTA DE BANI INAPOI (65 RON)...DACA MAI AI PUTINA DEMNITATE DE OM IN TINE...vreau sa-mi cumpar lenjeria de bumbac care mi-am dorit-o (se pare ca tu esti o escroaca)...!
    Modificata de anielle; 26.04.2012 la 07:40:33.

Floricica Debutanta antonioroby75's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    627
    Si eu am patit-o tot cu leiana. Am cumparat frumoasa lenjerie pentru pat dublu cu Mickey Mouse si s-a luat culoarea pe pijamale. Am tras peste material cu un ghemotoc de vata si s-a colorat imediat...Unele cumparatoare spun ca ar fi fost totusi multumite de aceste lenjerii de la leiiana1980!...

Membru inregistrat la
    02.03.2009
    Postari in forum
    546
    Cere-i banii inapoi..mi se pare normal sa faci asta...!

mada_lyna
    Guest
    exista o lista neagra. scrie-o acolo!!!!!!!

https://www.copilul.ro/forum/cafenea...33/index4.html
    Modificata de mada_lyna; 28.04.2012 la 14:13:43.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari