Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita florentinapaula's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.06.2008
    Postari in forum
    21
    cumpar aparatori patut, noi am cumparat unele insa sunt inguste si am vrea unele mai late.

astept oferte.

Moderator Floricica Avansata sarando's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.02.2009
    Postari in forum
    1.868
    Hmm, de unde ati cumparat inguste? ca noi am luat late si acu e cam mare bebe si ar vrea si ea sa prinda de patut dar nu poate de aparatori. Daca nu gasesti pe aici la preturi bune, iti recomand mondocarp.ro, noi acolo am comandat, preturi bune tare ;)

Floricica Nou Venita roxitza's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.07.2009
    Postari in forum
    27
    buna
    Nu stii daca cei de la mondocarp au magazine si in Iasi?

Moderator Floricica Avansata sarando's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.02.2009
    Postari in forum
    1.868
    Nu au magazine in iasi, am vazut produse de la ei la un magazin din nicolina pe aleea tudor neculai - copilasul tau. Noi am comandat de la ei, am sunat ca nu poti face comanda online. Transportul nu ajunge asa mult si iti fac daca vrei alte culori decat au pe site. Am luat si salteaua pt patut, al nostru e 140 cu 70 cm si nu prea gaseam pe dimensiunile astea.

Floricica Nou Venita roxycalance's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.05.2009
    Postari in forum
    2
    buna

am un set de aparatori nou nout.sunt 2 bucati si sunt destul de inalte.culoare portocaliu cu desene.pret 60 ron

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari