Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita gabrieli's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.09.2011
    Postari in forum
    40

Amintiri de neuitat !!!!!

Cum nu toti ne permitem sa luam fotograf profesionist la diverse ocazii, ne multumim sa fotografiem/filmam noi sau prietenii numai pt a avea cateva amintiri peste ani.Acest lucru l-am facut si noi atat la nunta cat si la botez, pentru ca mai apoi sa fac singura montajul video si astfel sa pastram pe dvd-uri amintirile de neuitat.Daca sunteti in situatia mea si va intereseaza sa aveti aceste amintiri pe dvd-uri la o calitate apropiata de cea oferita de un profesionist si preturi muuult mai mici (plus posibilitatea de schimburi partial) puteti gasi aici cateva exemple https://picasaweb.google.com/1163393...l?noredirect=1
    pt mai multe detalii si exemple va astept pe mess dea_23_ro

Membru inregistrat la
    15.09.2011
    Postari in forum
    40
    Va asteptam deasemenea cu minunate colaje cu micutii vostrii pe hartie foto,la preturi negociabile

Membru inregistrat la
    15.09.2011
    Postari in forum
    40
    Va asteptam cu drag la noi in cont sa vedeti cateva exemple, va vor cuceri cu siguranta!

Membru inregistrat la
    15.09.2011
    Postari in forum
    40
    Am mai adaugat noi exemple.Va asteptam cu drag

Membru inregistrat la
    15.09.2011
    Postari in forum
    40
    Va asteptam cu modele noi pentru baietei, urmeaza si pt fetite

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari