Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita albumecopii's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2009
    Postari in forum
    1
    Buna tuturor! Sunt o tanara studenta careia ii plac foarte foarte mult copilasii. Inca nu am copii, dar asta nu ma impiedica sa ii indragesc atat de mult. In ultima vreme am inceput sa fac tot feluld e lucruri interesante cu fotografii ale copilasilor cunostintelor mele si m-am gandit ca pot face asta si mai mult, pentru mai multi. Nu doresc sa o numesc afacere, pentru ca nu poate fi o afacere, insa m-am gandit ca din asta pot sa mai fac si eu rost de un banut in plus, deoarece cheltuielile sunt foarte mari si... as vrea sa ii ajut pe parintii mei cumva! Daca doreste cineva sa afle mai multe despre ce pot face, sa vada exemple de ce am lucrat pana acum, editare foto superba, calentdare personalizate cu piticii dvs, ma puteti contacta la adresa de mail : albumecopii@yahoo.com sau chiar si pe messenger! Multumesc si sper sa imi iertati deranjul!

Floricica Nou Venita aandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.07.2009
    Postari in forum
    91
    Am lasat mp.multumesc.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari