Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ancanaomi's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.05.2010
    Postari in forum
    190

Reluare *****cautam costumas de fluturas pt serbare*****

cautam costumas de fluturas pt serbarea de vineri ( azi ne-a anuntat la gradinita ca va fi serbare vineri )
    noi avem o rochita si cred ca am putea lua doar aripile
    daca ne puteti ajuta , asteptam oferte urgent, pana maine ca sa il putem primii joi prin posta

cristina elena
    Guest
    Mami unde stai? Localitatea adica.
    La noi in oras se gasesc la magazine tot felul de aripioare: de albinute, de zane, de ingerasi, de fluturasi. Eu am luat pentru serbare (de albinuta-maro cu galben) si m-au costat 22 ron. Magazine de astea unde gasesti de toate: librarie, papetarie, jucarii. Chiar si la magazinele cu imbracaminte pt. copii ar trebui sa gasesti.

Floricica Nou Venita aandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.07.2009
    Postari in forum
    91

Membru inregistrat la
    31.05.2010
    Postari in forum
    190
    mami Cristina stau langa Hunedoara ( la sat mai precis dar asta nu e o problema ), o sa merg sa caut la librarie, multumesc frumos

Floricica Novice mony22's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.09.2008
    Postari in forum
    438
    Am vz ca este kaufland in Hunedoara....poti incerca si acolo. Eu i-am luat fetitei mele acu vreo doi ani cu 10 lei.

Membru inregistrat la
    31.05.2010
    Postari in forum
    190
    ok, incerc mony22, multumesc foarte frumos

Membru inregistrat la
    31.05.2010
    Postari in forum
    190
    buna mamici, am gasit la o librarie aripioare + coronita + bagheta = 20 lei si sunt superbe, va multumesc tuturor pt indrumari, pupici

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari