Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita nicoletaconst's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.02.2008
    Postari in forum
    40
    Mie imi place la nebunie sa dansez, am facut si cursuri de dans, tango, salsa, samba, etc. As mai fi vrut sa ma duc, dar cu timpul stau cam prost. L-am corupt si pe sot si a inceput sa-i placa mult. Sunt asa de mandra cand ma duc la o petrecere, nunta si ne ducem sa dansam.. se uita lumea la noi cu drag, iar eu sunt cea mai fericita.

Voi dansati, ce anume, va place?

Floricica Avansata katalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.10.2007
    Postari in forum
    2.287
    si mie i-mi place tare mult sa dansez,iar adolescentza mea a fost tare saltareatza ,sa zic asa,nu lipseam de la discoteca .
    si eu as vrea sa il corup cumva pe sot sa mergem la niste cursuri de dans dar nu cred ca am prea multe sanse ptr ca lui nu ii prea place asa ca ..... stam pe margine deocamdata.

Floricica Nou Venita victorya's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.07.2008
    Postari in forum
    122
    imi place sa dansez,am dansat mult in tineretedar acum mai usor,poate doar la petreceri in familie si la sfarsit de an scolar cand au elevii mei banchetul.

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    si eu am avut o "tinerete" plina de dans.
    mi-a placut ft mult,si inca imi place,mai dansez prin casa cand am timp,ca la disco nu am fost de cativa ani buni...
    cand eram mica vroiam sa devin balerina...din pacate nu s-a realizat visul.
    bunica mea vroia sa ma duca la cluj,dar nu am mers,au ramas doar vorbe...

Floricica Nou Venita kattybeb's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2008
    Postari in forum
    247
    si mie mi-a placut din totdeauna ff mult sa dansez,cand eram mica,la scoala,in clasa 1 ,invatatorul era bun prieten cu o coregrafa si ne-a pus pe toti sa ne ducem la cursuri,am mers un 1 an bun,chiar 1 an si jumatate,pana intr-o zi cand am terminat repetitiile si m-a apucat o durere ingrozitoare de burta,mi-o aduc aminte si acum cat m-a chinuit,aveam leucocitele 7 000 la analize,si de atunci mama mi-a "impus" sa nu mai ma duc...atunci eram suparata pe ea,dar acum imi dau seama ca era pt binele meu.

PS.: Faceam dansuri sportive gen cha-cha,vals,tango,paso doble si putina gimnastica ritmica... Am participat si la concursuri,era fff frumos,n-o sa uit niciodata,imi pare rau ca n-am perseverat si n-am putut continua,am probleme cu abdomenul si la prea mult efort,intindere a muschilor abdominali,am dureri destul de urate...

Acum,am luat-o mai usor,n-am mai dansat intr-o discoteca de cativa anisori...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari