Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita flitercorina's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    267
    Vreau sa plecam cateva zile la mare si nu stiu daca in Romania sau la straini( bulgari, greci)

Daca a fost cineva cu un copil de 3 ani plecat in vara lui 2009 la mare si a venit incantat de locuri, cazare, mancare , ospitalitate ... astept si eu informatii utile pentru a petrece cateva zile placute la mare

Floricica Debutanta 2you4ever's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.08.2009
    Postari in forum
    1.145
    In nici un caz in tara din punctul meu de vedere. Am fost anul trecut in Croatia si conditiile au fost foarte bune. Am gasit o plaja care ideala pentru mersul cu copilul(eu nu am copii), vreo 10-15m de la tarm apa era un pic mai mare de glezne, deci numai buna de balacit copilul in ea. Vremea mediteraniana e foarte buna. Cazarea mai ieftina decat la noi. Se vorbeste mai mult germana decat engleza.

Dezavantaj ar fi drumul lung, mancarea la restaurant mai scumpa fata de la noi(dublu mai exact, dar este buna).

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari