Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 14
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
    Floricica Nou Venita carmen iordache's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2006
    Postari in forum
    264
    Are cineva acest hobby?Mie imi place la nebunie,dar nu prea am timp.Zilele astea am inceput un pulover pentru Alex.Daca da D-zeu si Alex sa-l termin va pun poze.Daca mai este cineva pasionat de asa ceva sa puna poze si sa facem schimb de modele.

Floricica Avansata katalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.10.2007
    Postari in forum
    2.287
    si mie a inceput sa i-mi placa sa tricotez de cand sunt insarcinata .am facut deja 5 caciulitze si o pereche de botoshei,nu pot sa spun ca sunt extraordinare dar este un inceput.

Floricica Nou Venita carmen iordache's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2006
    Postari in forum
    264
    E perioada cea mai buna sa tricotezi.Iti trece timpul mai usor si mai ales daca faci ceva pentru bebe satisfactia e mai mare.Poti sa-i tricotezi si sac de dormit sau un poncho .Sunt usor de facut.

Floricica Avansata alimocanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2007
    Postari in forum
    1.482
    Mie-mi placea sa tricotez, insa nu am mai facut asta de mult, in schimb imi place sa cos la goblen, mi-as dori sa reiau tricotatul sa ii fac si eu lui bebe meu ceva si sa ma mandresc ca-i facut de manutza mea. Bravo Carmen, foarte frumos ca inca o faci si cu placere.

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    ma inscriu si eu inclubul vostru.ador sa tricotez si am facut destule tricoteje pt mine ,bebe si cadouri pt alti bebei. imi place sa fac plovarase si paturici.
    mama e experta in caciulite si alte detoate.de la ea am invatat si eu unele modele si trucuri.

Floricica Avansata adina23carla's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.06.2007
    Postari in forum
    2.193
    Si mie-mi place sa tricotez dar sunt niste ani buni de cand nu am mai tricotat. Mi-am cumparat ieri melana si voi incerca sa-i fac Gabrielei un puloveras sunt tare curioasa sa vad ce-mi va iesii.

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    spor la treaba adina.eu am inceput o patura de anul trecut dar nu prea am avut timp.o sa va pun o poza intr-o zi cand voi avea mai mult timp

Floricica Novice mihaelarascu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2007
    Postari in forum
    380
    Tricotam si eu candva, demult, dar modele simple... As vrea sa mai pot face treaba asta si acum cand toate lucrusoarele pentru copilasi sunt atat de scumpe! Dar cum sa invat?

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    mihaela, nu ai nici o vecina mai in varsta care te poate ajuta?eu tricotam impreuna cu o vecina.mama m-a invatat destul de multe asa ca o ajutam si pe vecina. e o investitie de timp dar cand vezi ce pot face doua maini dibace iti creste inima de fericire.

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    aici e o poza cu patura pe care am inceput-o anul trecut.sper sa o si termin

Floricica Novice mihaelarascu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2007
    Postari in forum
    380
    Nu am vecine cu asemenea indeletnicire dar m-ai lasat masca! E super!

+ Raspunde
Pagina 1 din 14
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari