Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 8
1 2 3 4 5 6 7 ... Ultima paginaUltima pagina
    Floricica Novice mihaelarascu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2007
    Postari in forum
    380
    Nu stiu cum sunteti voi, dar eu ador sa merg la cumparaturi. Ma linisteste, ma distreaza si daca mai si gasesc ceva frumos, am din start asigurata o zi buna!

Floricica Cu Vechime maimuticagogosica's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2006
    Postari in forum
    6.276
    La mine e exact pe dos....chiar nu-mi place sa merg la cumparaturi...imi place ca atunci can fac cumparaturi (o data pe luna) sa plec cu listuta dupa mine sa stiu sigur la ce rafturi ma duc. Cel mai mult urasc sa stau la casa, sa platesc... In locul unei sesiuni de cumparaturi prefer sa stau la bucatarie sau sa ies la plimbare cu familia...
    Acum sa nu mi-o iesi in nume de rau, Mihaela! Sa nu ma urasti ca sunt exact opusul tau in privinta cumparaturilor!

Floricica Cu Vechime violetatoronto's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.07.2007
    Postari in forum
    5.176
    Buna fetelor,nici mie nu imi place deloc la cumparaturi,ma plictissesc foarte repede,imi fac lista de acsaa,si cand ajung in magazin stiu exact unde sa ma duc la fel ca si tine Alexandra,plus ca e foarte aglomeratie,si urasc asta foarte mult....sa nu mai zic de statul la coada la casa.....merg ori vineri seara ori sambata dimineata....e groaznic de aglomeratie aici...uffff

Membru inregistrat la
    22.12.2007
    Postari in forum
    380
    Nici prin cap nu-mi trece sa te urasc, sunt constienta ca suntem diferite! Oricum, azi iar am fost la cumparaturi si i-am gasit micutei mele "Borcanasul cu biscuiti" o jucarioara frumoasa cu care se invata formele si cifrele. Sunt de-a dreptul incantata ca si ei i-au placut melodioarele si formele colorate...

Membru inregistrat la
    22.12.2007
    Postari in forum
    380
    Draga Violeta, o fi aglomerat pe acolo, intr-adevar nici mie nu-mi place sa astept pe la cozi, dar eu fac cumparaturile de regula dimineata, la ore la care inca magazinele nu sunt aglomerate... si ce-mi mai place!!!!

Floricica Avansata doloro's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.11.2007
    Postari in forum
    2.392
    E u ador sa merg la cumparaturi,as sta si o zi intreaga ,e o mare placere, ma relaxeaza si aici este f aglomerat dar nu ma deranjeaza, dar de cand s-a nascut Oli nu am fost decat de 2 ori....

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    imi place sa merg la cumparaturi(dar se pune problema banilor)..nu prea imi place decat sa colind prin magazine fara sa am bani..acum ducem lipsa si de timp..din cauza copiilor(cand eram studenat imi placea sa merg prin magazine fara sa am bani..dar acum situatia s-a schimbat)
    cumparaturile curente(mancare) imi place sa le fac eu..stiu mai bine ce-mi trebuie..le mai face si sotul..dar ii fac listuta

Floricica Avansata stefi_jr's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2007
    Postari in forum
    1.737
    Nici mie nu imi place sa ma plimb prea mult prin magazine, mai ales ca trebuie sa merg si cu piticul dupa mine si nu are stare.... Si vorba Afroditei, iti mai trebuie si bani.
    Da-ne si noua mai multe detalii despre borcanasul cu biscuiti, poate mai sunt mamici interesate. Sper ca nu te superi, dar chiar m-ai facut curioasa.Multumesc.

Membru inregistrat la
    22.12.2007
    Postari in forum
    380
    Borcanasul cu biscuitit este o jucarie in forma unui bocan mare cu ochisori, gurita si un nasuc in care se aprinde un beculet rosu. Acest borcanas are cinci gauri cu forme geometrice. Biscuitii sunt forme geometrice de plastic pe care daca le introduci prin gauri corect se sprinde nasucul si denumeste exact forma pe care ai ghicit-o. Pe biscuiti sunt inscrise si numere. Daca schimbi butonul de sub nasuc, cand reusesti sa introduci biscuitul corect se aprinde nasucul si denumeste cifra. Sub capacul borcanasului sunt niste senzori iar daca bebe baga manuta in borcanas acesta canta doua melodii una despre cifre alta despre forme!

Floricica Cu Vechime babyonbord's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.10.2007
    Postari in forum
    7.328
    eu una ador sa merg la cumparaturi...intru in magazine si nu as mai pleca de acolo

Floricica Senior mykyduta's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    4.132
    Si eu ador sa merg la cumparaturi.
    M-as duce in fiecare zi daca s-ar putea.
    Imi place sa ma duc la cumparaturi sa cumpar orice, dar in special hainute, cosmetice si alte lucruri pentru mine.

+ Raspunde
Pagina 1 din 8
1 2 3 4 5 6 7 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari