Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita margelutafurioasa's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2011
    Postari in forum
    10

Margelitul

hello

de cca 2 luni de zile m-am apucat de margelit fiind acasa in CIC si gandindu-ma ca nu ar strica un ban in plus. Sotul vazand acest lucru m-a sustinut in totalitate , ba chiar mi-a facut si o mini pagina web. Va scriu voua in speranta ca o sa primesc ceva replayuri (idei, critici, sfaturi,etc). In concluzie , va rog sa vizitati site-ul meu si sa lasati ceva impresii, sa stiu si eu daca mai are rost sa continui sau nu. multumesc mult de tot si va astept. Home - Margeluta Furioasa sau MARGELUTA FURIOASA

Floricica Novice Maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2011
    Postari in forum
    414
    Sunt frumoase dar mie sincer mi se par pentru domnisoare de generala sau maxim primii doi ani de liceu...asta e parerea mea..eu i as lua asa ceva fetitei mele cand s ar face mai mare pt ca sunt ft dragute

Floricica Debutanta MJ forever's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2010
    Postari in forum
    1.187
    Incearca sa faci pozele pe un fundal alb, sau ceva intr-o culoare, care sa prezinte contrast cu produsul. Acel fundal rosu cu tot felul de cerculete nu ajuta deloc la focusarea pe margele.
    Bafta la vanzare!

Membru inregistrat la
    09.12.2011
    Postari in forum
    10
    mc mult de idei. Noile imagini sunt pe fundal albastru , sper sa fie mai bine, cat despre varsta....ai dreptate o mare parte din bratarici sunt adresate liceencelor/scolaritelor pt ca voi stiti cum este generatia hannah montanna :D....dar unele, zic eu , merg foarte bine si la femei . mc inca o data si mai astept sfaturi, critici idei. KISS u ALL

Floricica Avansata ssinziana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Foarte frumoase creatiile tale :) Eu zic sa continui sunt sigura ca o sa faci si vanzare :) ideea e sa faci pentru toate varstele pe cat posibil :) sunt sigura ca asa s-ar vinde mai bine :) si eu ma apucasem intr-un timp de handmade,dar pe urma m-am lasat :)

Succes si multi pupici :*

Membru inregistrat la
    09.12.2011
    Postari in forum
    10
    l-am luat la rost pe sot pt fundalul de la poze...:( sigur nu o sa mai faca aceeasi greseala pe viitor. O sa incerc pe cat posibil sa diversific mai mult bilutele...problema este ca cele mai clasice si mai frumoase sunt mult mai scumpe. :((

Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Citat Postat de margelutafurioasa Vezi mesajul
    l-am luat la rost pe sot pt fundalul de la poze...:( sigur nu o sa mai faca aceeasi greseala pe viitor. O sa incerc pe cat posibil sa diversific mai mult bilutele...problema este ca cele mai clasice si mai frumoase sunt mult mai scumpe. :((
    saracul :)) nu trebuia sa-l iei la rost pentru atata lucru :) sunt sigura ca ai sa vinzi oricum,trebuie sa faci mai multa reclama siteului .:) cred ca de asta tot sotul tau se va ocupa :P

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Ai o pereche de cercei bleu pe fond bleu, nici nu se vad. Cum spuneau si fetele, trebuie contrast ca sa iasa in evidenta bijuteriile.
    Bijuterii pentru persoane mai mature mi se par cele cu siraguri de margelute mici impletite intre ele cum e asta:
    http://www.margelutafurioasa.wgz.ro/...rgele-bicolore

Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Ar trebui inainte ca sotul tau sa le posteze sa ii explici ca unele culori nu merg intre ele,sau ca fundalul este de asta natura incat intra in contrast cu creatiile :) Spun sa ii zici asta,pentru ca barbatii nu prea se pricep la chestiile astea,asa cum s-ar pricepe o femeie :)
    Inainte sa le posteze ar trebui sa iti faci niste schite,cam cum ai vrea tu sa arate pe pagina web,etc.
    de multe ori pe cumparatori ii incanta foarte mult si cum sunt prezentate produsele :) spun din propria experienta ;)):))

Membru inregistrat la
    09.12.2011
    Postari in forum
    10
    acel set a fost prima mea creatie:) vor fii mul mai multe dar pitica mea trebuie sa ma lase mai mult timp sa lucrez. Cat despre sot...da, ai dreptate, el se ocupa de promovare....sper sa o faca cat mai bine :)

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    buna.. apreciez rabdarea ta si creatiile pe care le-ai realizat. mi se par insa foarte tineresti, de adolescente. nu e o critica, e un punct de vedere. daca te ajuta cu ceva, uite un curs gratis de lucrat ce ai inceput tu. nu stiu cat vei intelege din ce scrie (e spaniola, tradu cu google transaltor), insa modelele sunt excelente si cu talentul si rabdarea ta vei reusi si sa scoti bani din asta. succes! http://www.cursos-piedras-y-collares.com/

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari