Ultimele discutii din forum
    cristina elena
    Guest
    MJ abia astept pozele

too short

Floricica Debutanta MJ forever's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2010
    Postari in forum
    1.187
    @cristina elena: tre' sa ma inveti cum sa upload o poza aici pe site.

Membru inregistrat la
    25.03.2010
    Postari in forum
    1.187
    Din pacate pozele n-au iesit extraordinar, fiindca sunt sub sticla, si daca folosesc flash-ul straluceste de nu se mai distinge mare lucru, iar daca nu folosesc flash-ul, poza devine pixelata.

Goblenul de mai jos, cu vaza cu lilieci este primul meu goblen, pe care l-am cusut in facultate.

cristina elena
    Guest
    Foarte frumos MJ!
    A iesit numai bine poza, parca se si simte mirosul de liliac.

Floricica Avansata nicomaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.11.2007
    Postari in forum
    1.690
    Foarte frumoase fetelor.eu am incercat dar nu am reusit.

Membru inregistrat la
    25.03.2010
    Postari in forum
    1.187
    Mersi Cris. Promit ca in curand urmeaza si alte poze. Le-am facut deja, insa trebuie sa le transfer pe desktop. Si eu ma cam feresc sa stau la calculator cand ajung acasa. Imi ajung cele 7.5h de butonat la serviciu. Dar promisiunile le tin intotdeauna.

sun2shine
    Guest
    Citat Postat de mama leone Vezi mesajul
    Din pacate pozele n-au iesit extraordinar, fiindca sunt sub sticla, si daca folosesc flash-ul straluceste de nu se mai distinge mare lucru, iar daca nu folosesc flash-ul, poza devine pixelata.

Goblenul de mai jos, cu vaza cu lilieci este primul meu goblen, pe care l-am cusut in facultate.

Tare fain!
    MJ,cat e de mare?Si la voi e scump inramatul?

Membru inregistrat la
    25.03.2010
    Postari in forum
    1.187
    Goblenul in sine e undeva pe la 25x20 cm, max 30x25cm, nici eu nu mai stiu la cate am facut.
    Inramatul e scump si aici. Anul trecut am dat la inramat un goblen mare, fiindca n-am gasit in magazin rama si mat potrivit, si m-a costat vreo $120. De-aia prefer pe cat posibil sa mi le inramez singura.

sun2shine
    Guest
    Ioi si nici nu e asa de mare.Eu am unul de 1m pe 30cm si nu i-am gasit rama pe masura .La inramat special doar mat-ul ala m-ar fi costat 50 de dolari .Am improvizat un pic.Am luat o rama sa incapa ca lungime si l-am pus pe sot sa taie din rama.Rama a iesit faina dar goblenul trebuia intins un pic mai mult.Cand am vreme intr-o zi il iau jos din nou sa il motrosesc .

Acum lucrezi la ceva sau nu ai timp?De unde le achizitionezi?

cristina elena
    Guest
    Adela cand il motrosesti sa ai si aparatul foto la indemana.
    la ce va referiti cand ziceti 'mat'? ma gandesc o fi passepartout?! sau sticla?!

MJ eu le astept alea dupa Kinkade; am vazut la firma unde comand eu cateva peisaje superbe dupa picturile lui.

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    da' nu se mai gasesc ca o dinioara la mercerii goblenuri cu ata su harta?

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari