Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161

Vorbarie Mai sunt mamici care tricoteaza pentru bebelusi?

eu habar nu aveam , acu ceva timp, sa tin andrelele in mana... stiam de la scoala, din calsa a V-a de la lucru manual, sa montez ochiurile si sa impletesc pe fata si pe dos. :))))) de cand o am pe Maria si stau acasa, am reusit sa invat si sa fac cateva chestii de care sunt tare mandra. toate astea de pe un site pe care l-am descoperit tot cautand pe net modele mai simple si explicatii multe: Tejiendo... dos agujas, crochet, telares, horquilla, etc. - Tejiendo... explicatiile simaterialele video sunt excelente.
    am postat pentru ca mi s-a parut interesant... :)

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    Nuuuuuuuu....Nu mai practic sportul asta de f multa vreme.

leut
    Guest
    Buna
    Foarte util site-ul, multumim pentru el.
    Eu sunt acum mai mult la croseta. I-am facut la flacau caciulite, totosei si paturici. Tot de pe net, din filmulete, m-am inspirat.

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    mie mi-a placut pentru ca habar nu aveam si acolo e, cum se spune, mura-n gura...:))) si pentru croset este, in spaniola se numeste ganchillo.

Floricica Nou Venita izabellab's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2012
    Postari in forum
    167
    Da site-ul este foarte util, dar nu prea mai am timp. Crosetatul imi place mai mult decat tricotatul :) Am vazut cateva chestii dragute. Poate poate ma apuc din nou.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari