Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita bubu.mic's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.02.2009
    Postari in forum
    8
    Mai sunt pe forumul acesta jucatoare impatimite de Sims 1, 2? As vrea sa mai impartasim din experiente, impresii, chestii funny care ni s-au intamplat...

eu cel putin am petrecut multe ore cu familia mea virtuala! Voi?

Floricica Nou Venita beatrice.m's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2009
    Postari in forum
    8
    Si eu sunt innebunita dupa jocul asta!

Nu il am decat de cateva zile, dar deja visez noaptea numai omuleti care mananca, se plimba, se culca si nmerg la serviciu. Problema e ca nu prea stiu sa ii coordonez ca sa merga mai rpd treaba....are cineva sugestii??

Floricica Cu Vechime Lavinia_'s Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2008
    Postari in forum
    5.580
    lol . ma jucam acu vreo .. 6 -7 ani sa fie ? aveam sims 1 .. tin minte ca ii puneam pe ai mei femeie si barbat sa sa pupe pana ramanea gravida :)) si aveam bebe .. lol .. tin minte cand a venit bebelu am dormit cu mana pe burta noaptea aia .. :)) acu aici tot vad reclame au avansat super mult cu sims dar nu am bani sa cumpar :( .. oricum nici timp nu cred ca mai am pt sims tre sa ma ocup de adevarata familie .. :)

Floricica Cu Vechime Lavinia_'s Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2008
    Postari in forum
    5.580
    ah .. cel mai fain era cand trisam :)) aveam coduri pt bani nelimitat .. tin minte ca am facut o casa .. pe tot terenul :)) hahaha .. si cu piscina interior :) .. suoer tare dar faza e ca am pus toate scumpe si tot se plistiseau aia acolo dupa o vreme :)) .. nu mai erau asa de satisfacuti...

Floricica Cu Vechime adinutzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    5.320
    neata...
    eu si sotul meu la fel jucam sims...acum avem sims 3...e super fain...si acum mai jucam cand avem timp(el mai mult ,mie doar imi zice ce a mai facut)..avem si copii ( 2 baieti)...ca tot ne-am dorit sa avem si un baiat si DD ne-a daruit 2 minunatii de fetite,macar in joc sa fie si tati bucuros:))))
    ce sa zic noua ne place mult ,ne-a placut din prima...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari