Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 9
1 2 3 4 5 6 7 ... Ultima paginaUltima pagina
    Floricica Debutanta bellla's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    Buna,mamicute!Va propun o alta tema despre care sa discutam si anume "Ce emisiune va place in mod deosebit"?

Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    Eu prefer sa urmaresc emisiunea"Zodia fluturelui"de pe EUFORIA TV,fiindca mi se pare interesanta.Totodata ma uit la "DIN DRAGOSTE","SCHIMB DE MAME".Din pacate TEO nu mai are emisiune pe PRO TV!

Floricica Debutanta  Mami simona's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.08.2006
    Postari in forum
    745
    Preferata mea este Sinteza zilei de pe Antena 3, cu Mihai Gadea si Ion Cristoiu. Ma mai uit cu placere si la Mircea Badea (In gura presei), Stelian Tanase (Tanase si Dinescu, pe Realitatea), iar cand am timp duminica si la Raduleasca (Duminica in familie)

Floricica Debutanta  Mami simona's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.08.2006
    Postari in forum
    745
    Daca iti place Teo o vei putea urmari din nou incepand cu luna martie, pe postul Romanitica (pe care il si conduce).Am inteles ca va avea o emisiune similara celei de pe Pro

cristina elena
    Guest
    Pe primul loc se situeaza 2 emisiuni: "In gura presei" si "Carcotasii". Imi plac la fel de mult, nu as putea sa zic ca-mi place una mai mult decat alta.
    Urmeaza apoi un concurs culinar de pe RAI UNO "Prova dei uoco" poate gresesc denumirea - nu sunt chiar sigura ca asa se scrie, prezinta Antonella. ((Poate ma ajuti Micki))
    Si pe locul 3 pot spune ca e emisiunea SOS Salveaza-mi casa.

Asta ar fi un top al preferintelor, dar in general urmaresc mult canalul Prima si sunt multe emisiuni acolo care-mi plac.

Floricica Avansata clauditza28's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.12.2006
    Postari in forum
    1.845
    m-am uitat si eu la SOS salvati-mi casa dar nu-mi place tot ce fac! cred ca nu m-as risca sa-mi faca cineva o surpriza de asta decat daca chiar casa ar fi nasoala rau si nu mi-as permite sa schimb nimik!

cristina elena
    Guest
    Pai nici mie nu-mi plac unele chestii-cum e stricatul mobilei, dar astept partea finala. REZULTATUL.

Floricica Avansata clauditza28's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.12.2006
    Postari in forum
    1.845
    mai stii si alte emisiuni de genul asta?

cristina elena
    Guest
    Claudia sa stii ca sunt niste emisiuni asemanatoare pe RTL. Dar si acolo se distruge mobila. E cam in jurul orei 12.

Floricica Avansata liliasi's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2006
    Postari in forum
    1.471
    eu ma uit cu placere la carcotasi si cam atat; nu ma uit eu prea mult la televizor; stiri, carcotasi si ma mai uit la "Totul despre sex"!

Si bineinteles urmaresc cu mare interes anumite emisiuni de pe National Geographic!

Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    Merci pentru pont!Chiar mi-e dor de emisiunile lui TEO.

+ Raspunde
Pagina 1 din 9
1 2 3 4 5 6 7 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari