Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 12
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
    Floricica Novice pintilie gabriela's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2007
    Postari in forum
    477
    eu urmaresc serialele:prison break ,jerico si lost.Dar imi mai plac tare mult si comediile...VOI??

Floricica Senior nevgian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2006
    Postari in forum
    3.298
    eu pina sa nasc urmaream TINAR SI NELINISTIT!!!SI MAI ERAU CITEVA SERILE PE CARE LE URMAREAM,DAR DE 3 ANI NU MAI POT SA VAD NICI UN FILM DE LA CAP LA COADA,TOT TIMPUL SE IVESTE CITE CEVA.MAI STAU UNEORI NOPATEA DUPA CE ADOARME NECDET SI VAD CITE UN FILM,DAR DE CELE MAI MULTE ORI ADORM!ASA CA...

Floricica Senior georgilivia's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2006
    Postari in forum
    2.985
    eu urmaresc prison break, heroes si er.
    Iti place ce turnura or mai adus in prison break?
    Sunt deosebiti.
    Are scenaristul o imaginatie ...

Membru inregistrat la
    20.02.2007
    Postari in forum
    477
    salut fetelor...ma bucur ca iti place,avem ceva in comun...abia astept sa apara urmatorul episod

Floricica Senior georgilivia's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2006
    Postari in forum
    2.985
    da si eu, astia ne tin ca pe jar. Unele episoade sunt mai reusite, altele le mai trag ei de par.
    Sa stii ca anu am ajuns azi la posta, dar doara pina luni ajung eu. Oricum iti scriu cind am trimit.
    PA

Membru inregistrat la
    20.02.2007
    Postari in forum
    477
    ok...am sa astept...

Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    Eu chiar nu mai urmaresc filme seriale,nnu prea am timp,un film artistic bun da ,imi place,ultimul care mi-a placut a fost acum vreo 2 sapt. pe national tv "Lumina ochilor mei",un film indian super
    urmaresc "Megastar" si "Nora pt mama",

Floricica Nou Venita atma's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2007
    Postari in forum
    177
    Si eu urmaresc HEROES,LOST si ROME.

Floricica Nou Venita corinutza_sb's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.02.2007
    Postari in forum
    115
    Eu una sunt mai aparte......adica sunt cu filmele de groaza!!!Cat mai horror!!!M-am uitat si pe perioada sarcinii si inca ma mai uit cand prind cate unul!!!Nu stiu de ce dar cele seriale ma plictisesc!De fapt nu imi place sa stau dupa program.....adica la ora cutare trebuie sa fiu in casa ca incepe filmul!
    Oricum......Sper sa va simtiti bine in fata televizorului indiferent de preferinte!Pupici tuturor!

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Si eu tot cu filmele de groaza sunt, insa, din pacate, n-am mai vazut unul bun de o gramada de vreme. In rest, ma mai uit la South Park, cand il prind. Eu sunt mai mult cu emisiunile, ma uit intotdeauna la American Idol (adica doamne fereste sa fie si sa nu vad :))) si la o emisiune noua aparuta si super comica "Esti mai destept decat un copil de clasa a cincea?"... Am vazut niste specimene pe acolo de nu-mi venea sa cred ca exista oameni care sa nu stie raspunsul la asa niste intrebari simple... De exemplu, o doamna s-a gandit o gramada de vreme si tot n-a stiut cat masoara raza unui cerc, in conditiile in care diametrul masoara 4 inci... :)))) Alt tip habar n-avea cate laturi are un trapez... Pe alta au intrebat-o care continent e o singura tara si ea a zis ca toate... Nu mai zic de unul care nu stia cat fac 5x2!!!! :)))

Floricica Nou Venita leokris's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2007
    Postari in forum
    34
    imi spuneti va rog si mie pe ce post se difuzeaza serialul prison break am vazut prima serie e tare bun filmul si as vrea sa vad si seria a doua

+ Raspunde
Pagina 1 din 12
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari