Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata ioanacata's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.06.2008
    Postari in forum
    2.021
    Va astept sa va spuneti parerea despre afaceri.

daca aveti o afacere,va astept sa povestim,despre afacere pe care o aveti.

daca nu aveti o afacere,va astept sa povestim, ve afacere va doriti sa aveti.

va multumesc anticipat.

Membru inregistrat la
    20.06.2008
    Postari in forum
    2.021
    Eu ma ocup cu produse bio,care sunt foarte bune.
    Produsele sunt importate din germania si au o calitate foarte buna.astfel,fac un ban in plus. Numai bine tuturor.

Floricica Cu Vechime simo30's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.05.2008
    Postari in forum
    6.411
    buna ioana .eu n-am o afacere dar ma gindesc foarte mult sa deschid una.am experienta in retail si mi-as dori propriul magazin de beauty posibil duty free.asta este ceea ce stiu sa fac cel mai bine si consider ca e un job frums sa conduci o astfel de afacere.

Membru inregistrat la
    20.06.2008
    Postari in forum
    2.021
    Waw simo, foarte frumos.ma bucur mult pentru tine,eu zic, ca in acest domeniu merg afacerile foarte bine.
    e frumos sa conduci o afacere de acest gen si mai ales daca-ti place ceea ce faci,cu atat mai mult.
    afacerea intentionezi sa o deschizi dupa concediul maternal sau in timpul acestuia?
    bafta multa!

Floricica Nou Venita hani's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.04.2008
    Postari in forum
    248
    Mi-ar place sa am o activitate legata de copii. Dar nu cred ca am talent de patroana!

Floricica Nou Venita kattybeb's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2008
    Postari in forum
    247
    Pe mine m-ar incanta sa am o gradinita de copii cu program prelungit,sa petrec cat mai mult timp in preajma copilasilor,sau sa am un beauty salon.Dar,raman cu visele,ca nu ma prea pricep la patronaj...:) pupici dulci!!!

Membru inregistrat la
    20.06.2008
    Postari in forum
    2.021
    Foarte frumos,copilasii sunt tare draguti.Mult succes!Sa ajute dd sa va indepliniti visele.

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    Eu m-am gandit la un moment dat la un magazin cu hainute si accesorii pe copilasi 0-3 anisori.
    Acum cu cei 2 baietei ai mei nu mai am timp sa ma ocup si de altceva,poate mai tarziu

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    mi-ar placea sa am libraria mea! sau o biblioteca! o viata printre carti... ce frumos ar fi.... deocamdata e in stadiul de vis, dar nu se stie niciodata!!

Membru inregistrat la
    20.06.2008
    Postari in forum
    2.021
    Foarte frumos.Eu am lucrat intr-o librarie,pana in ianuarie,a fost frumos,dar si foarte multa munca.Eram singura cu toate,gestiune,comenzi,recartari etc.Dar pot sa spun ca a fost o munca frumoasa.
    S-ati ajute D-zeu sa-ti indeplinesti visul.

Membru inregistrat la
    20.06.2008
    Postari in forum
    2.021
    Buna alinna,sa-ti traiasca baieteii,sa-ti aduca numai bucurii si impliniri.
    Foarte frumos,sa-ti ajute dd sa-ti indeplinesti visul.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari