Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita sinzi's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2010
    Postari in forum
    46

Tortul pentru prima aniversare

fetelor nu ma pot hotara ce tort sa ii comand fetitei mele:(care face1 anisor am vazut unul superb cu alba ca zapada si pitici:x ..si unul in forma de cifra1.....apoi multe pers mi-au zs sai fac cu alba ca zapada ca orikm ii pun lumanarica cu 1 si e la moda eu nu ma pot hotara sunt superbe ...mai astept pareri ..va multumesc

Floricica Cu Vechime onita's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Pai tre sa fie fff greu..uite...fa unul in forma de numar, dar cu alba ca zapada si piticii...eiiiiii???????nu asa ca e o idee buna?

Floricica Debutanta bubu24's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.05.2009
    Postari in forum
    604
    si fetita mea o sa impilneasca un anisor pe 30 martie...tare as vrea sa mai aud niste pareri...este o zi foarte importanta pt mine...am vazut un tort in forma de capsunica cu poza bebelui ..tare frumos era...

Floricica Nou Venita terfeaioana's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2009
    Postari in forum
    124
    Si noi cand o sa facem un anisor o sa facem un tort cu poza pe el.O sa fie prima poza care ia facut`o tati a maternitate:)

Moderator Floricica Veterana Tinker_Bell's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2009
    Postari in forum
    10.707
    Eu de-a lungul anilor am tot comandat torturi de diferite forme,marimi culori etc.....cu poza nu am facut niciodata pentru ca am eu un fix al meu,nu vreau sa tai poza copilului!!!!Eu ultima data i-am facut tortul dreptunghiular,cu cenusereasa si printul in caleasca in forma de dovvleac,si trasa de cai,iar fundalul era un peisa frumos cu o casuta!!La botez la Ingrid am facut o barza cu un bebe roz in cioc,si scria pe el numele fetitei!

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652

Floricica Nou Venita marilena84's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.07.2010
    Postari in forum
    85
    si bebele meu pe 5 martie facem 1 anisor si iam comandat un tort de sarlota cu mickei mause si prietena lui (scuze am uitat cum o cheama)si cu pluto este patrat abea astept sal vedem

Floricica Novice ALESUTA's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2011
    Postari in forum
    527
    Eu la prima aniversare i-am facut un tort papusa(a iesit superb),la a doua aniversare i-am facut un tort dreptunghiular cu poza comestibila Hello Kity.

Floricica Cu Vechime dragalasha's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2009
    Postari in forum
    6.093
    Citat Postat de terfeaioana Vezi mesajul
    Si noi cand o sa facem un anisor o sa facem un tort cu poza pe el.O sa fie prima poza care ia facut`o tati a maternitate:)
    cam aiurea sa taiati poza cu bebelusul vostru, nu? si sa mancati din ea...

Floricica Cu Vechime dragalasha's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2009
    Postari in forum
    6.093
    Citat Postat de sinzi Vezi mesajul
    fetelor nu ma pot hotara ce tort sa ii comand fetitei mele:(care face1 anisor am vazut unul superb cu alba ca zapada si pitici:x ..si unul in forma de cifra1.....apoi multe pers mi-au zs sai fac cu alba ca zapada ca orikm ii pun lumanarica cu 1 si e la moda eu nu ma pot hotara sunt superbe ...mai astept pareri ..va multumesc
    sinzi parerea mea este sa nu-i faci tort in forma de cifra, fa-i mai bine un tort rotund, patrat sau dreptunghiular pt ca poate fi mai bogat decorat, poti face o intreaga poveste si oricum, asa cum ai zis si tu, ii vei pune lumanare cu cifra 1
    La Multi Ani pentru micuta ta si oricum va fi tortul va urez petrecere frumoasa si sa iasa tortul gustos!

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    Citat Postat de terfeaioana Vezi mesajul
    mie personal nu imi place ideea ! ia gandeste-te, cand tatai tortul si o sa ai in farfurie o bucata din fata copilasului, eventual un ochi sau o ureche sau doar juma' de gura..

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari