Ultimele discutii din forum
    new sunshine
    Guest
    Va dorim tuturor un An Nou fericit cu multe impliniri si sanatate!

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    la multi ani!

mother
    Guest
    la multi ani! cum ati petrecut?
    noi am fost plecati fara copil...si tot timpul m-am gandit la el... parca am simtit nevoia sa fiu cu el :)

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    La multi ani !!!!

Reteta pentru un an bun:

Se iau 12 luni si se curata foarte bine de amaraciune,mandrie, ura, invidie, frica, irascibilitate si stres. Se imparte fiecare luna in 28-31 zile, dupa caz,astfel ca proviziile sa ajunga exact 1 an! Fiecare zi se prepara separat: 1 parte munca, 1 parte liniste, 1 parte umor. Se mai adauga 3 linguri optimism, 1 lingurita toleranta, un praf de bun simt si... o picatura de speranta! Peste aluatul astfel obtinut se toarna apoi dragoste din belsug... Preparatul gata facut se aseaza pe farfurie si se impodobeste cu frunzulite de curaj si incredere in sine. Se serveste zilnic, cu bucurie, alaturi de ceasca de cafea din fiecare dimineata! Prezenta reteta nu se compenseaza, ea este gratuita si se transmite liber de la om la om, insotita de urarea:Un An Nou darnic si bun, Sanatate Deplina, Fericire Maxima si Abundenta Absoluta!

cocolino12
    Guest
    la multi ani

Floricica Avansata danaroberteo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    1.847
    lA MULTI ANI tuturor ce sarbatoresc pe SF. Vasile!

Guest
    La multi ani tuturor!Multa sanatate si implinirea dorintelor,fericire si liniste in familie!An nou fericit~!

new sunshine
    Guest
    Noi am petrecut acasa!Sotul la serviciu,eu cu Tia am rezistat pana la 12 ,am ciocnit paharele si apoi ne-am culcat.Khloe la 9 deja vroia night-night.A fost frumos si le-am oferit fetelor si un home SPA si o mica petrecere cu rochiile mele!

Moderator Floricica Veterana vava's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    13.949
    La multi ani in acest an...sa aveti parte numai de bucurii,impliniri,intelegere,iubire si multa sanatate...
    si noi am facut revelionul acasa doar noi si copii...a fost primul nostru revelion linistit si foarte frumos...
    la ora 12 noaptea am mers in dormitor la David ca el dormea(sa fim si cu el la trecerea dintre ani) am ciocnit cate un pahar de sampanie bineinteles ca era si Maria cu noi....apoi am mai stat pana la ora 2 si ne-am culcat....

Moderator Floricica Avansata sireenita's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.05.2009
    Postari in forum
    1.535
    La multi ani si UN An Nou Fericit alaturi de cei dragi

Floricica Senior ruxidadi's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    4.586
    "La multi ani!", un an nou plin de impliniri, multa fericire si sanatate!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari