Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Cu Vechime denyy10's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777

Foarte interesant Impresii de calatorie

De curand am castigat bilete de avion catre orice destinatie o dorim,asa ca ne-am hotarat sa mergem in DISNEYLAND.Care sunt sfaturile vostre?Am auzit ca iarna in Paris este destul de ploioasa.La ce costuri sa ne asteptam?Ce nu trebuie sa ratam daca ajungem in Paris-Disneyland?
    Dar sa nu discutam doar de Disneyland...
    Imi doresc sa vizitez Egiptul,Maroc,Grecia,Spania,Anglia...care sunt impresiile voastre?

Moderator Floricica Cu Vechime denyy10's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777
    Disneyland-Paris

[IMG][/IMG]

mischa2000
    Guest
    felicitari!
    mi se pare ca e vorba de bilete la blue air ... deci destinatiile sunt destul de limitate.
    parisul este destul de costisitor ... la fel si vizita la disney land ...
    iar biletele de avion spre paris sunt destul de ieftine.
    sa zicem ca se gaseste cazare mai ieftina langa paris ... dar aici se aduna costul si oboseala drumului pana la parcul de distractii.
    milano si aici gasesti in mod normal bilete de avion ieftine (noi am mers cu 100 euro - 2 persoane, dus intors, si cu locuri alese)
    avantaje ... ai ce vizita ... nu neaparat milano ... dar luati trenul si aveti ce vedea pana la venetia.
    pentru copil este in zona parcul GardaLand ... iar statiunea de langa el este absolut superba. din pacate se redeschide la primavara.
    apoi daca vreti puteti vizita verona, bolzano sau venetia.
    barcelona ... din punctul meu de vedere cel mai frumos oras posibil ... dar poate ca sunt subiectiva.
    asa ... aici ai avantaj ca biletele de avion sunt mai scumpe ...:)
    orasul e extraordinar ... iar pentru copil exista parcul de distractii tibidabo ... asezat pe 10 trepte pe munte.
    cazare ... asa si asa ... acceptabil

Floricica Nou Venita sergiiuy0's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2011
    Postari in forum
    1
    Ce noroc ati avut, eu pana acum nu am castigat nicio vacanta, dar niciodata nu e prea tarziu

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari