Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Nou Venita pavalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2009
    Postari in forum
    169

Copiii nostri - Poze :)

Sunt tare mandra de fetele mele. Au crescut mult si parca dintr-o data si am intrat intr-o etapa noua si frumoasa, in care ne iubim parca mai des si mai cu foc si ne intelegem mai mult din priviri. Pentru ca stiu sigur ca nu sunt singura mamica care se mandreste cu copiii ei, m-am gandit ca un topic in care sa postam fotografii cu puiutii mult iubiti va va face placere.

Asadar va atasez o fotgrafie cu Mirunica, fetita mea cea mare, de la primul ei spectacol de balet :) si astept cu nerabdare si fotografiile voastre :)
    Imagini atasate

Floricica Novice Mamiii.lui.Maxiii's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2013
    Postari in forum
    386
    Clar si eu imi iubesc printul. Pe zi ce trece parca tot mai mult. Simt ca sta sa imi explodeze inima de fericire si iubire. Acum suntem in perioada in care a iesit putin la suprafata primul dintisor, e atat de palpitant incat si eu si sotul meu eram ieri cand am vazut cat a erupt dntisorul asa de fericiti si ne purtam ca doi copilasi care au descoperit ceva nou. Foarte fericiti si entuziasmati. Maximilian e mandria noastra, e iubitul meu pentru totdeauna, nimeni si nimic nu il v-a putea inlocui vreodata. Il iubesc fara limite.

Atasez si eu una dintre cele mai recente poze cu el ...
    Imagini atasate

Membru inregistrat la
    04.03.2013
    Postari in forum
    386
    Citat Postat de pavalina Vezi mesajul
    Asadar va atasez o fotgrafie cu Mirunica, fetita mea cea mare, de la primul ei spectacol de balet :) si astept cu nerabdare si fotografiile voastre :)
    Foarte dulce Mirunica, e frumos sa vad ca sunt inca parinti care stiu sa isi indrume copii pe drumul cel bun, si e bine ca face balet pentru ca e ceva frumos pentru o fata sa faca balet. Baletul defineste feminitatea, puritatea unei femei. E ceva spectaculos. Am zis chestia asta pentru ca stim cu totii ca in ziua de azi totul e cu susul in jos, si acum baietii fac ce fac fetele si invers.
    Eu probabil o sa il dau pe Maximilian peste ceva timp la baschet. Sper sa ii placa si lui, daca nu o sa incercam altceva, pana v-a decide el ce anume ii place sa faca si aia o sa il lasam.

Moderator Floricica Veterana andreuk's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    11.694
    993517_635931469767&.jpg522447_319004398165&.jpgHehee! Iata-ne si pe noi. Doua poze dar aceeasi persoana in ipostaze diferite ale vietii. :) Marco mic si pufos de cateva luni iar acum Marco mare si dragalas in rol de bucatar la serbarea din aceasta vara.

Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398

:)

Fara indoiala, copiii sunt comoara noastra si tot ce avem mai bun si frumos pe lume:)
    Postez si eu o poza cu minunile mele - Teodora (10 luni) si Andrei (7 ani si 10 luni)
    Imagini atasate

Membru inregistrat la
    04.03.2013
    Postari in forum
    386
    Citat Postat de andreuk Vezi mesajul
    Atasament 24490Atasament 24491Hehee! Iata-ne si pe noi. Doua poze dar aceeasi persoana in ipostaze diferite ale vietii. :) Marco mic si pufos de cateva luni iar acum Marco mare si dragalas in rol de bucatar la serbarea din aceasta vara.
    Ce dulce e acolo ca bucatar. Dar si cand era mai micut era tare dulce. Sa traisca copilasii la toate mamicile !

Membru inregistrat la
    04.03.2013
    Postari in forum
    386
    Citat Postat de supermami Vezi mesajul
    Fara indoiala, copiii sunt comoara noastra si tot ce avem mai bun si frumos pe lume:)
    Postez si eu o poza cu minunile mele - Teodora (10 luni) si Andrei (7 ani si 10 luni)
    Dragiii de ei, ce scumpi sunt.

Floricica Nou Venita mikiss's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.09.2008
    Postari in forum
    157
    vin si eu sa ma mandresc cu fetele mele...asa ca postez o poza facuta pe 14 iunie la serbarea de la gradi,unde ele au fost in rolul de 2 pisicute alintate si dragute....
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita Lilyssss's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.09.2012
    Postari in forum
    94
    el e lumina ochilor mei,nazdravanul lui mami si tati,asta este una din putinele poze in care nu zambeste ca de obicei cand vede aparatul are gurita pana la urechi(tati zice ca l-am inebunit cu poze de asta sta asa)

P1030657.jpg

Floricica Nou Venita mihaono's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2012
    Postari in forum
    136
    Aceasta este nazdravanica mea,Daria, care pe 14 iulie va face un anisor si care de cand a aparut pe lume ne umple viata de bucurie si implinire.Ne dam seama ca trece timpul atat de repede, incat nu stim cand a trecut un anisor.Vremurile colicilor, agitatiei,etc., sunt deja amintire.Avem 4 dintisori sus si 2 jos si mai asteptam sa iasa.

DSCF9675..jpg

Membru inregistrat la
    04.03.2013
    Postari in forum
    386
    Citat Postat de Lilyssss Vezi mesajul
    el e lumina ochilor mei,nazdravanul lui mami si tati,asta este una din putinele poze in care nu zambeste ca de obicei cand vede aparatul are gurita pana la urechi(tati zice ca l-am inebunit cu poze de asta sta asa)

Atasament 24513
    Doamne ce ochisori mari si frumosi are. Am o slabiciune pentru ochii mari si gropitele din obraji.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari