Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182

Foarte interesant CONCURS: Castiga un costum de Halloween pentru copilul tau!

Incarca in acest topic poze cu micutul tau costumat in diverse personaje sau animalute (de la serbari sau petreceri tematice) si poti castiga un costum de Halloween pentru copilul tau.

Dupa ce ai incarcat fotografia aici, mergi in pagina de concurs si inscrie-te trimitand link-ul catre postarea ta!

Odata cu postarea fotografiei, nu uita sa mentionezi numele copilului tau, varsta si inaltimea. Informatiile ne vor ajuta sa alegem pentru micutul tau un costum care sa-i vina "ca turnat"!

Castiga un costum de Halloween pentru copilul tau!

Floricica Nou Venita amika's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.11.2009
    Postari in forum
    9
    Salutare!

Ma numesc Andrei-Razvan Micu, am 1 an si 4 luni , 78 cm si sunt mareee fan Winnie the Pooh !
    Va trimit o fotografie de la ziua mea, unde tot prietenul meu Winnie the Pooh a dat tonul!

De la Craciun..

Va doresc tuturor mult succes!
    Modificata de amika; 19.10.2010 la 21:37:52.

Floricica Nou Venita roxionela's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2008
    Postari in forum
    2
    Buna .
    Ma numesc Mario Alessandro si am 5 ani si 5 luni; 110 cm, imi place sa merg la gradinita,sa invat mereu lucruri noi si sa o ajut pe mami la treburi,asa cum ma pricep eu.
    O poza in care sunt un luptator de elita.
    Iar celelalte 2 poze sunt un Mos Craciun tinerel si dragutel. Mami isi cere scuze ,pozele au fost facute la gradinita anul trecut inainte de Craciun de catre un fotograf si nu le-a dat voie lui mami sau lui tati sa imi faca si ei poze cu aparatul personal.Va pupicesc dulcik pe toti
    Imagini atasate

Floricica Nou Venita cyucy's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.10.2008
    Postari in forum
    44
    buna,eu sunt Madalina,am 5 ani si 4 luni si inaltime 120 cm.

Floricica Nou Venita predescu stela's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2006
    Postari in forum
    36
    Numele meu este Darius am 5 ani si 8 luni si sunt inalt- 1,25 m.
    Imi place sa ma costumez in Omul Paianjena
    [IMG][/IMG]

La gradinita m-am costumat in domnul conte, costumul insa, nu era al meu personal asa ca tare m-am bucura sa am si eu unul
    [IMG][/IMG]

Floricica Debutanta ema_mami_printese's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810
    Buna,
    numele meu este Enya, am aproape 2 anisori, 82 cm inaltime, sunt Alba ca Zapada si particip la un bal mascat!Va doresc succes tuturor!Va rog sa ma votati si pe mine, Enya!Pupici!
    Modificata de ema peregi; 01.11.2010 la 14:34:49.

Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810
    Citat Postat de kiddo Vezi mesajul
    Incarca in acest topic poze cu micutul tau costumat in diverse personaje sau animalute (de la serbari sau petreceri tematice) si poti castiga un costum de Halloween pentru copilul tau.

Dupa ce ai incarcat fotografia aici, mergi in pagina de concurs si inscrie-te trimitand link-ul catre postarea ta!

Odata cu postarea fotografiei, nu uita sa mentionezi numele copilului tau, varsta si inaltimea. Informatiile ne vor ajuta sa alegem pentru micutul tau un costum care sa-i vina "ca turnat"!

Castiga un costum de Halloween pentru copilul tau!
    Buna,
    as vrea sa ma inscriu la concurs, insa din nefericire nu gasesc intrebarea la care trebuie sa raspund, va rog sa ma ajutati, totusi m-am inscris insa nu cred ca am pus link la photo se poate face ceva?!
    Multumesc!
    Ema
    Modificata de ema peregi; 01.11.2010 la 14:35:35.

Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    roxionela, nu uita sa te inscrii si la concurs. Urmeaza link-ul din prima mea postare si fa click pe "Participa acum". Acolo trebuie sa incarci link-ul catre aceasta pagina, unde ai postat fotografiile cu piciul tau. Succes mult!

Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    ema peregi, apari in lista de participanti la concurs, daca nu ai pus link-ul... probabil ca atunci cand se vor desemna castigatorii o sa mai verificam noi odata si topicul de aici.

Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810
    Multumesc frumos!
    O zi frumoasa tuturor!

Modificata de ema peregi; 01.11.2010 la 14:35:23.

Floricica Nou Venita efilip's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.03.2006
    Postari in forum
    3

Filip Denisa, 5 ani si 6 luni, 110cm

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari