Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 21
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
    Floricica Senior kryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Prin intermediul acestui site am reusit sa ne cunoastem, sa discutam si chiar sa legam multe prietenii...dar haideti sa vedem si care dintre noi am reusit sa ne si intalnim? Am citit zilele trecute ca o mamica si-a regasit aici o veche colega din facultate. Eu sunt foarte bucuroasa c-am reusit cu ajutorul acestui site sa ma intalnesc cu Roberta, o mamica din Ploiesti si cu Razvan, baietelul ei. Pentru asta, MULTUMIM ADMIN! Si sper sa mai cunosc si multe alte mamici...astept sa-mi spuneti si voi...cine cu cine a reusit sa se intalneasca si in ce oras? Va pup!

Floricica Avansata ana-alexandru's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2006
    Postari in forum
    1.925
    eu m-am intalnit cu Munteanu Raluca mamica cretzulinei Denisa
    si sper sa ma intalnesc cu multe mamici
    in rest mai tin legatura cu Micki si cu Nico(cotuca)

cristina elena
    Guest
    Ce fain de tine Ana. Si eu vreau sa ma intalnesc cu Ralu si cretulina ei frumoasa. In curand sper sa intalnesc si eu 2 fete dragi mie din Bucuresti. Din pacate intalnirea cu Micki am ratat-o dar tin legatura cu ea pe mess, cu ea si cu inca cateva mamici. Si cu siguranta nici pe Nico n-o s-o ocolesc la vara.

Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Bravo, felicitari! Ma bucur mult s-aud ca s-au mai intalnit si alte mamici...si in ce oras v-ati intalnit? Raluca parca e din Bv? Eu am pus si poze cu bebeii impreuna...la "POZE CU NOI". Pupici de la noi si mai asteptam si alte mesaje!!!

cristina elena
    Guest
    Off topic, Cris intra pe mess te roggg!

Floricica Debutanta irina-manuela's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2007
    Postari in forum
    635
    vreau si eu sa stiu daca sunt mamici din hunedoara pe site dar nu imi rasp nimeni!!!

Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Eu vreau sa ma intalnesc cu voi...cam greu, dar nu se stie niciodata, nu? Macar locuim in aceeasi tara! M-ai facut curioasa care este a doua mamica din Buc...pe una o stiu si sper si eu sa reusesc s-o vad intr-o zi...de fapt, cred ca mi-am dat seama cine e, poate cand ajungi tu in Buc, ma anunti si pe mine...ca si eu vreau sa le vad pe amandoua. Pupici de la noi! Si bafta tuturor mamicilor...sa reusiti sa va intalniti atunci cand va doriti si sa ne anuntati si pe noi cu cine si unde v-ati intalnit...

Floricica Debutanta irina-manuela's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2007
    Postari in forum
    635
    kryssa de ce nu vi pe mess?
    manuela_muntean

Floricica Novice pintilie gabriela's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2007
    Postari in forum
    477
    pana in prezent nu m-am intalnit cu nimeni cunoscut mie...in schimb am cunoscut multe mamici

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    kryssa multumim pt topic!! pupici dulci.

si noi ne-am intalnit cu ANDA DANILa din BUCURESTI si cu LETITIA din DEVA.ambele mamici le-am cunoscut pe copilul,ro

abia astept sa o cunoastem pe STEAFANIA si pe CRIS ELENA>
    iar la vara pe NICO daca ajungem la mare.

Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Manuela, imi pare rau dar momentan am probleme cu mess-ul (cred c-am luat un virus sau altceva) si o perioada n-o sa mai intru. Afrodita, ma bucur ca-ti place topicul, pai de multe ori citeam mesajele mamicilor si eram curioasa cine cu cine se cunoaste deja sau s-a cunoscut prin intermediul site-ului? Si pe noi nu vrei sa ne cunosti? Te invit la noi...si nu glumesc...si-asa suntem singurele...

+ Raspunde
Pagina 1 din 21
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari