Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita adriana_eftm's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.05.2010
    Postari in forum
    159

Cea mai frumoasa declaratie de dragoste

Care a fost cea mai frumoasa declaratie de dragoste sau apreciere din parte sotului /iubit , pe care nu o puteti uita sau de ce nu din parte copiilor?

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    declaratii de dragoste nu imi aduc aminte sa fii primit in anii astia de la sot,dar cel mai mult ma atinge la suflet cand iesim undeva impreuna si fara sa il intreb eu imi spune ca arat bomba.si aseara se uita la mine si ma scuipat sa nu ma deoache si mia spus ca am niste oki superbi.iar din partea fetei ma topeste cand imi spune ca sunt mama ei frumoasa sau iubita ei cea frumoasa.

Floricica Debutanta llorikiss's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2011
    Postari in forum
    693
    Denisa e un copil iubitor si in fiecare zi imi zice k ma iubeste de foarte multe ori , iar unele gesturi pe care le face ma coplesec.Sotul meu mi-a facut cea mai frumoasa declaratie de dragoste in seara in care ma cerut de nevasta si mi-a zis ca eu sunt persoana cu , care el isi doreste sa isi petreaca restul zilelor , ca vrea sa fiu mama copiilor lui si vrea sa fim o familie fericita pentru totdeauna. Ma uimit pentru ca nu ma asteptam sa ma ceara, deoarece el era cam golanas si nu credeam k o sa se faca baiat de casa vreodata si sincer nici nu credeam ca are sentimente pentru mine.
    Dar suntem de 5 ani impreuna si chiar suntem o familie fericita.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari