Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182

Am fost candva mireasa :)

Poze cu rochiile noastre de mirese

Cele care ati fost la evenimentul organizat cu ocazia Zilei Copilului stiti ca eu am avut nunta la scurt timp dupa. Si a fost frumos, frumos, iar acum nu incetez sa ma uit la poze sa revad sirul evenimentelor din ziua cea mare si cel mai mult imi iubesc rochia de mireasa. Asa ca m-am gandit ca asa simte probabil orice femeie dupa ce a trecut ziua cea mare si mi s-a parut o idee buna sa va provoc sa adunam aici poze cu noi mirese, poze cu noi in rochita visurilor noastre.

Asa cum e frumos, voi incepe eu si va voi marturisi si faptul ca initial am refuzat sa probez aceasta rochie si doar insistentele mamei m-au convins cand mi-a spus: "ai probat deja 4 rochii, ce pierzi daca o probezi si pe asta, pentru mine?" Si am probat-o! Si nu am mai vrut sa ma dezlipesc de ea.

Va prezint asadar, rochita mea de vis!
    Imagini atasate

Floricica Avansata cojocari ruxandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.05.2009
    Postari in forum
    1.320
    si eu am probat multe multe rochii,nascuseram de 3 luni si deci nu reusiseram sa scap de toate kg acumulate si am luat rochia la sugestia mamei mele spunandu-mi ca ma avantajeaza cel mai mult,acum daca as da timpul inapoi cu siguranta nu as alege alta.
    Imagini atasate

Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Mamele astea, cum stiu ele mereu ce-i mai bun pentru copiii lor!

Moderator Floricica Cu Vechime anna_creteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.10.2007
    Postari in forum
    9.052
    Eu n-am avut nicio dilema cand mi-am ales rochia de mireasa. A fost prima pe care am vazut-o... Am intrat in magazin si era pusa pe un manechin... am simtit ca e facuta pentru mine. Si gata. :)30059..jpg29084..jpg

Floricica Avansata ssinziana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Vai si mie ce dor imi este de momentul acela,desi nu a trecut mult de atunci,am facut cununia religioasa pe 29 septembrie 2012 impreuna cu botezul Cassianei.Eu mi-am ales o rochie "nu tocmai de mireasa" pentru ca imi place sa fiu mai diferita si mai "ciudatica" :)) am vazut-o la magazinul meu preferat de haine si am hotarat ca ea este perfecta pentru stilul meu si ptr nunta mea.Apoi la petrecere am purtat o rochita tot de la magazinul meu preferat din dantela rosie :) (rosu fiind culoarea mea preferata )

DSC_0562..jpgDSC_0488..jpgDSC_0468..jpgDSC_0627..jpgDSC_0424..jpg

Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Vai de mine ce dor imi este de nunta mea!Ma apuc sa ma uit la filmari pentru a 1000 oara :))

Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398
    Eu am fost mireasa cand aparatele foto digitale erau un lux,asa ca nu am decat poze printate...Toate rochiile voastre sunt minunate (miresele au ele ceva..magic, asa mi se pare mie), dar tu, kiddo, parca erai o zana din povesti! Rochia zici ca a fost creata special pentru tine:)

Floricica Veterana helleborerose's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2008
    Postari in forum
    10.698
    Kiddo, ti-a stat minunat in rochie de mireasa! Ssanziana, foarte originale si frumoase rochiile tale.

Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    anna_creteanu, ai o rochita superba. Si eu mi-am dorit trena, dar cand am imbracat rochita mea, am uitat si de trena si de tot.

ssinziana, mie imi plac oamenii care stiu ce vor, asa ca apreciez ca ai facut cum ti-a placut tie si se vede ca te simteai foarte bine in cele doar rochite, sunt foarte frumoase.

Va multumesc tuturor pentru complimente si ma bucur mult ca va place rochita mea. Eu abia astept sedinta foto Trash the dress ca sa o imbrac iar.

supermami, poti incerca sa faci poza unei poze cu tine mireasa.

Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Wow,ce rochite frumoase ati avut,sunt superbe,ati fost ca niste adevarate printese :)
    Multumesc pentru aprecieri,ma bucur ca v-au placut si rochitele mele :*

Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Citat Postat de kiddo Vezi mesajul
    anna_creteanu, ai o rochita superba. Si eu mi-am dorit trena, dar cand am imbracat rochita mea, am uitat si de trena si de tot.

ssinziana, mie imi plac oamenii care stiu ce vor, asa ca apreciez ca ai facut cum ti-a placut tie si se vede ca te simteai foarte bine in cele doar rochite, sunt foarte frumoase.

Va multumesc tuturor pentru complimente si ma bucur mult ca va place rochita mea. Eu abia astept sedinta foto Trash the dress ca sa o imbrac iar.

supermami, poti incerca sa faci poza unei poze cu tine mireasa.

Despre ce sedinta foto este vorba?:) vreau si eu :))))

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari