Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 24
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
    Floricica Veterana cinderella's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    Dragele mele...bun gasit si la acest topic....Considerati acest topic ca un cadou de 8 martie.Ma bucur nespus ca datorita acestui forum am cunoscut adevarate prietene!
    Si-a lepadat baba cojoacele, sevele nu mai zac intemnitate in adancuri,vegetalul s-a trezit la viata.
    Pamantul freamata ca o paine dospita si prospetimea lui intinereste toate substantivele, formele impunandu-se vazului intr-un teribil unghi al visului cu ochii deschisi!
    Lumina a facut explozie in copaci si in suflete imbracand lumea in culori vii.Dinspre campuri a navalit explozia de verde si speranta..pasarile vin in carduri, cu chemarea vietii!
    A venit primavara ca o lacrima prelinsa printre genele unui copilas!
    Fetelor, va doresc in viata numai soare, flori, ciripit de pasarele, speranta minunata in geneeozitatea si norocul clipei ce va veni...
    Haideti in parcuri, gradini..!sa ne bucuram impreuna cu copilasii de primavara..Sa ne intalnim, sa punem poze pe forum, sa vada toata lumea ca datorita copilului.ro am devenit o familie de neclintit..multumim copilule.ro ca ne canti imnul copilariei..

Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    Maine, 8 martie, intalnire mare in Galati...noi,mamicile de pe forum ne vedem maine la Amadeus, un local fain..ne vom cunoaste, ne vom strange mainile care au tastat dincolo de computer sentimente de prietenie, caldura si bunatate..
    Participante la intalnire: Alina, Claudia, Mischa, Mihaelush, Carmen, Carmen i, Alina g, Elena, Olgutza, Mioara, Alice,Iuli, Laura, OLga....
    felicitarile, masa si dansul..apoi urmeaza pozele..sa aratm copilui.ro si lumii intregi ce prietenie neclintita urmeaza dupa inscrierea pe acest forum
    intai va oferim cadou cateva poze cu copilasii nostri...vedeti ce mari au crescut in aceasta familie...?

Floricica Senior mihaelush4's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.01.2007
    Postari in forum
    2.551
    abia astept! A ramas maine la ora 13 sau 14?scuzati dar scleroza isi spune cuvantul.

mischa2000
    Guest
    13 ... e cu noroc...

Floricica Cu Vechime fluturas's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2007
    Postari in forum
    5.785
    Foarte frumos ca va intalniti,astept sa vad poze!
    Distractie placuta!

Floricica Nou Venita oanalavana07's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2008
    Postari in forum
    1
    Am un baietel cam... fricos. Este foarte inteligent si de aceea cred ca acum, eu si tatal lui ne gasim intr-o dilema.
    De fiecare data cind il agreseaza un copil, el plinge fara a avea curajul sa riposteze intr-un fel , asteapta razbunare din partea noastra (adica sa-l certam pe acel copil )Eu il invat ca nu trebuie sa procedeze asa , sa reactioneze echivalent , dar nu are curajul. Cred ca eu am fost devina pentru ca mult timp , daca il supara vre-un copil, raspunsul meu era - lasa-l ca-i rau, nu te mai juca cu el. Mai mult, in situatia cind o vecina l-a certat si speriat pe motiv ca-l bate daca mai alearga in casa , eu m-am ferit sa ma cert de fata cu el cu vecina (ca sa nu-l sperii). Acum , cred ca el este cam derutat daca sa actioneze asa cum vede ca actionam noi in situatii conflictuale, sau sa-si ia inima in dinti si sa regleze situatia pe moment.As avea nevoie de sfatul vostru in aceasta problema.

mischa2000
    Guest
    incep eu cu o felicitare ...
    LA MULTI ANI MAMICI!!!!

Free image hosting by [url=http://www.holdthatpic.com/]http://www.holdthatpic.com/[/url

Floricica Debutanta claudiapetrea's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.09.2007
    Postari in forum
    989
    acum urmeaza felicitarea mea!La multi ani fericiti,mamici!

HoldThatPic.com - Free Image Hosting

Floricica Debutanta laina's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.12.2007
    Postari in forum
    838
    uite si eu ce am primit ;)

Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

mischa2000
    Guest
    asta e prea tare ... aviz mamicilor de baietei ...

Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Membru inregistrat la
    10.10.2007
    Postari in forum
    12.018
    Cel mai frumos cadou pentru mine e....copilul Bya si copilul Andrei...zambetul lor devine din ce in ce mai frumos cu voi, prietenele de la copilul.ro
    Doamnelor...lasati-ma sa ma apropii de voi ca in fata propriei mele mame,sa va strang mana ce mangaie multe dureri si sa va urez tot ce e mai bun in aceasta zi sfanta a celor ce vegheaza ca viata noastra sa fie mai buna decat cea pe care ati avut-o voi...

+ Raspunde
Pagina 1 din 24
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari