Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664

Idee Scaunul de masa

Noi cand am ales scaunul de masa n-am avut prea multe criterii de selectie. Am cautat sa fie stabil, sa aiba tavita in fata, centuri in 5 puncte, si material lavabil si moale ca sa fie confortabil.

Am vazut ca sunt o multime de modele de scaune de masa care mai de care mai frumoase si cu mai multe "functii" insa si preturile sunt pe masura. Ce mi-ar mai fi placut la scaunul meu de masa ar fi fost sa fie reglabil si pe inaltime (pentru ca eu sunt micuta de inaltime) insa ne-am descurcat si asa.

Voi dupa ce criterii ati ales scaunele de masa pentru bebelusi?

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    am si eu unul care coincide descrierii facute de tine, insa nu l-am folosit pana acum pentru ca a ramas in Spania (plecam abia peste o saptamana). Nu stiu cum va reactiona la el pentru ca e atat de agitata in general, incat nu prea sta undeva mult timp.

stefaniajohansson
    Guest
    prima conditie stabilitatea. apoi sa fie usor de luat cu noi in concediu sau in vizita si sa fie de calitate
    Modificata de stefaniajohansson; 27.02.2011 la 17:39:15.

Floricica Novice mica82ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.07.2008
    Postari in forum
    410
    Sa fie stabil, reglabil pe inaltime si pe cat posibil colorat si atractiv pentru copil. Pana la urma am luat unul care are o jucarie electronica detasabila asezata pe tavita.

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari