Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita camibebe's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.08.2008
    Postari in forum
    83
    fetelor plec 3 zile la munte cu cortul cu fetita de 1an.voi cum v-ati descurcat cu prichindeii vostri? a fost greu noaptea si ce masuri a-ti luat pt siguranta?

Floricica Avansata loreley's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    1.317
    buna,Camibebe!eu cred ca este prea mica sa stea la cort si mai ales la munte unde seara este frig,nu stiu ce sa zic eu una nu m-as duce cu el asa mic,acum fiecare face cum crede cu,copilul sau.oricum concediu placut!

Floricica Novice coradyna's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.04.2008
    Postari in forum
    581
    Waw, ce dor brusc mi s-a facut de vacantele din studentie, cu cortul.. Acuma cu bebe eu sincer n-as avea curaj, dar daca te incumeti va doresc vacanta placuta! Si vreme buna!
    Ca masura de siguranta - sa fie in apropiere o alternativa de cazare in caz ca bebe nu se adapteaza la cort sau vine o ploaie mai mare..

Floricica Senior istratililiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2008
    Postari in forum
    2.886
    concediu placut dar sa ai grija ca la munte aerul e mai tare si prea rece pentru bebe.dar daca te hotarasti sa mergi eu zic ca ar fi mai bine la o cabana(parerea mea).

Floricica Nou Venita camibebe's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.08.2008
    Postari in forum
    83
    fetelor am fost pana la urma cu cortul: a fost super frumos, seara intradevar a fost frig dar a fost bine echipata si noi la fel si nu am avut probleme.Sa acomodat usor chiar dormea de la 9 30 seara pana la 9 30 dim ca niciodata fara sa se trzeasca. nici acasa nu se trezeste noaptea. am fost bine aprovizionati cu pemparsurilapte praf si mancarica pt bebei. Sa meritat un asa concediu cei drept cam scurt din cauza ca sotul luni a trebuit sa inceapa munca. parerea mea ca dc aveti copii mici nu trebuie acum sa va intrerupeti vacantele ei se acomodeaza repede . erau parinti cu copii mult mai mici ca denisa. pupici

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    Brava Cami si eu as fi facut ca tine.
    Destul s-o imbraci bine eventual in sac de dormit pt bebei si totul e OK.
    Si noi am fost zilele astea la cort dar e mai mare a noastra. Oricum copii se adapteaza foarte usor.
    La cat mai multe vacante de genul asta.
    Pupici Denisei.

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    Am o prietena care a mers cu fetita de 3-4 luni in vacanta de o saptamana cu cortul la munte,si a fost ok

Floricica Novice coradyna's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.04.2008
    Postari in forum
    581
    Bravo voua!
    E bine ca ai avut curaj, eu m-as fi temut un pic pentru bebe. Dar asa mi-ai facut o pofta .. mi-e dor de cort si foc de tabara noaptea si mirosul padurii de brad. Te cred ca a dormit bine micuta!

Floricica Nou Venita brezeanu elena's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.01.2009
    Postari in forum
    3
    bravo tie ca ai avut curaj .sotul vroia sa mergem la munte dar la cabana nu cu cortul prin luna august si miera frica cu toate ca fata facea atunci 1 an si 4 luni dar de cand am citit de tine ca ai fost cu cortul parca as pleca si eu

Floricica Senior robynely's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    4.526
    buna,am fost si noi cu cortul,dar la mare cand denisa avea 1an si 1luna.super a fost!cu roby nu am avut curaj asta vara ca era prea mica-5-6 luni.dar recuperam la vara.destinatia--Gura Portitei!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari