Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 24
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
    Administrator Floricica Debutanta administrator's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037

CONCURS: Castiga un carucior sport Babymoov Boogy!

Copilul.ro si Micutul.ro te invita la Concurs!

Ce trebuie sa faci ca sa intri in tragerea la sorti pentru castigarea premiului?

1. Da LIKE paginii de Facebook Micutul.ro pentru a fi la curent cu toate noutatile si pentru a putea profita de toate ofertele magazinului.

2. Fa-ti cont pe Micutul.ro pentru a putea comanda oricand produsele de care ai nevoie pentru copilul tau.

3. Spune-ne ce caracteristici trebuie sa aiba caruciorul pe care ti-l doresti pentru copilul tau si care sunt situatiile in care ti se pare foarte util?

Premiu:
    Un carucior sport Babymoov Boogy culoare Hippo!. Caruciorul are incluse trei accesorii: husa pentru picioare, cos de marime medie pentru cumparaturi si cupola mare cu parasolar.

Caruciorul Babymoov Boogy este un carucior sport de calitate, caracterizat prin combinatii de culori si forme minunate. Este recomandat de la varsta de 6 luni pana la 15 kg. Multumita accesoriilor incluse se poate folosi nu numai in anotimpul cald, ci pe tot parcursul anului.

Caracteristicile caruciorului:
    • Inchidere tip umbrela
    • Centura de siguranta in 5 puncte
    • Ultra usor, stabil
    • Rotile din fata si spate sunt duble
    • Rotile din fata sunt pivotante, fixabile
    • Husa moale in interior pentru confort sporit
    • Maner ergonomic
    • Spatar reglabil in mai multe pozitii (sistem chinga), intindere aproape la orizontala
    • Suport pentru picioare reglabil, care asigura confort maxim bebelusului.

Dimensiunile caruciorului:
    Inchis: 28x105x31 cm
    Deschis: 45x105x58 cm
    Greutate carucior: 7,9 kg

Perioada de desfasurare: 23 mai - 21 iunie.

Mult succes tuturor!

Floricica Nou Venita jackelina's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.05.2012
    Postari in forum
    9
    • Inchidere tip umbrela
    • Ultra usor, stabil
    • Maner ergonomic
    • Spatar reglabil in mai multe pozitii (sistem chinga), intindere aproape la orizontala
    • Suport pentru picioare reglabil, care asigura confort maxim bebelusului.

Floricica Nou Venita ryta's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2010
    Postari in forum
    66
    Ce caracteristici trebuie sa aiba caruciorul pe care ti-l doresti pentru copilul tau si care sunt situatiile in care ti se pare foarte util?

- pai in primul rand confortul bebelusului , siguranta, calitatea si designul
    • Inchidere tip umbrela
    • Ultra usor, stabil
    • Maner ergonomic
    • Suport pentru picioare reglabil, care asigura confort maxim bebelusului
    Situatiile in care mi se pare util: plimbare, mersul pe distante mai mari

Floricica Nou Venita gepiza's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.11.2009
    Postari in forum
    25
    Ce caracteristici trebuie sa aiba caruciorul pe care ti-l doresti pentru copilul tau si care sunt situatiile in care ti se pare foarte util?

Cel mai important mi se pare sa sporeasca confortul bebelusului , siguranta, dar sa fie si de calitate.
    • Maner ergonomic
    • Inchidere tip umbrela
    • Ultra usor, stabil
    • Suport pentru picioare reglabil, care asigura confort maxim bebelusului
    Situatiile in care mi se pare util: plimbare, mersul pe distante mai mari

Floricica Nou Venita btmariuss's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.05.2012
    Postari in forum
    1
    Carutul care il doresc pt copilul meu tb sa aiba urmatoarele caracteristici:
    -sa fie usor
    -sa fie pliabil
    -sa aiba centura de siguranta
    -spatarul sa fie reglabil

Floricica Nou Venita buburuza's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.03.2006
    Postari in forum
    1
    Căruciorul trebuie să fie rezistent, confortabil pentru bebe și ușor de manevrat!

Floricica Nou Venita ramonamariana's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2010
    Postari in forum
    7
    • Inchidere tip umbrela
    • Ultra usor, stabil
    • Maner ergonomic
    • Suport pentru picioare reglabil, care asigura confort maxim bebelusului,

Floricica Nou Venita ramodancea's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    18
    Caruciorul trebuie sa fie usor, pliabil,ca sa poata fi pus in portbagajul masinii,sa aiba centura de siguranta, spatarul sa fie reglabi, usor de manevra,etc. Un astfel de carucior mi se pare util pentru orice mamica ce vrea sa mearga la plimbare cu copilul ei.

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Eu din proprie experienta,spun ca un carucior ideal nu exista...insa eu la copilul meu am testat 6 tipuri de carucioare intr-un singur an ,primul a fost un landou(care era f greu,mare in diametru si nu se plia),am cautat intodeauna un carucior (dupa acest ladou) care sa-mi intre in lift,sa fie usor in caz ca nu merge liftul(mai ales ca o femeie dupa nastere mai ales dc naste cu ceariana nu poate cara/ridica),sa aiba un cos pentru cele necesare copilului dar destul de incapator si pentru mici cumparaturi de la piata,sa aiba umbreluta sau copertina(deoarece copilului nu-i face bine sa stea in soare),sa aiba sac pt picioare pentru perioadele friguroase ,copertina de ploaie,sa se pliezeeeee deoarece spatiul este o mare problema pt mine,sa aiba rotile mobile si musai cu frana si nu in ultimul rand sa fie in trepte de la nou nascut pana la 2-3 ani ...in concluzie un carut sport de buna calitate este un carut f util si nu reprezinta o investitie majora(il iei o data si gata...nu ca mine sa cheltui bani aiurea )....ce ar mai fi util si o bara sau o tavita in fata si o gentuta de carucior(asa ar ramane mai mult spatiu in cos pt piataaaaa))...cam asa as vrea sa fie asta este carutul ideal,pacat ca mamicile nu se informeaza/nu sunt sfatuite de la inceput ce sa aleaga si cheltuie f multi bani si energie pe care ar putea sa i foloseasca in alt mod .

Floricica Nou Venita anaid27's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2012
    Postari in forum
    135
    Noi, in primul rand cautam siguranta si comoditate pentru bebe, usurinta de a manevra un carucior, de a-l impacheta, dimensiunile acestuia (de preferinta cat mai limitate daca se poate), sa fie cat mai usor, spatiu de depozitare suficient, posibilitatea de a beneficia de o calatorie confortabila pentru copilas si pe drumuri mai accidentate, caci avem destule in Romania si in plus, posibilitatea de a monta cu usurinta pe cadrul caruciorului si alte piese, gen scaunelul de masina si landoul.

Floricica Nou Venita dragos75d's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.04.2012
    Postari in forum
    4
    Caruciorul trebuie sa fie usor si reglabil pentru a incapea in portbagajul masinii.

+ Raspunde
Pagina 1 din 24
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari