Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita filipakis's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.04.2015
    Postari in forum
    1

Nelamurit Care carucioare de copii sunt mai bune?

Buna,
    De vreo doua saptamani tot caut pe net niste carucioare de copii bune. Am tot cautat pareri, preturi etc, dar mereu ma retine ceva din a cumpara.
    Am gasit mai multe carucioare si m-am hotarat oarecum la doua branduri, carucioare de copii Bertoni si Chipolino. Acum as vrea un sfat ce sa aleg intre astea doua.
    Mersi, va pup.
    Modificata de littleprincess; 11.05.2015 la 16:47:09.

teodoraioana
    Guest
    salut, eu pot sa iti spun ca avem carucior de la Baby merc, model q7 si e cea mai buna alegere ce o puteam face..Eu sunt operata la coloana dar pot sa pun singura cadrul ca e super simplu si usor, rotile deasemenea sunt fff bune, sa iei carucior cu roti care se umfla pt ca absorb fff bine socurile, noi mergem si pe drum mai rau cu caruciorul si e f bun...
    da o geana sa il vezi macar, merita crede-ma... firma asta fac carucioare fff bune si practice..

Floricica Nou Venita enzoloco's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.05.2015
    Postari in forum
    3
    Cel mai bun lucru pentru transportul copiilor ramane un sistem ergonomic, gen sling cu inele, sau wrap. Daca iti porti copilul, in loc sa-l impingi o sa vezi avantajele si pentru tine atunci cand iesi la plimbare. Nu mai trebuie sa faci slalom printre gropi, masini, pietoni.
    Modificata de littleprincess; 03.08.2015 la 09:02:15.

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari