Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita adrianna80's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.07.2009
    Postari in forum
    23
    Am dori tare mult sa testam, sa folosim cana de adult Phillips AVENT (SCF782), deoarece baietelul meu, in varsta de 1 an si 4 luni , este la varsta and vrea sa experimenteze, vrea sa incerce sa fie independent, vrea sa demonstreze ca poate ceea ce noi credem ca este prea gre pentru el. Am vrea produsul respectiv deoarece iubim produsele Avent si am crescut cu biberoanele Philips Avent.

Floricica Nou Venita alina_trica's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.04.2012
    Postari in forum
    14
    Am dori foarte mult sa testam Biberoanele Phillips AVENT Natural pentru a putea trece mai usor peste intarcare si pentru a nu duce dorul sanului.

Floricica Avansata dalicris's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.03.2011
    Postari in forum
    1.387
    Baietelul meu are deja 2 ani si 3 luni, dar inca mai bea lapticul de seara si de dimineata din biberon, in timp ce apa si sucul le bea cu paiul sau din canita lui, dar doar cu ajutorul meu, pentru canu reuseste inca sa bea fara sa si verse pe el cel putin jumatate (recunosc ca nici eu nu l-am lasat sa faca prea multe experimente), astfel incat i-ar fi extrem de folositoare cana de adult Phillips AVENT SCF782, care l-ar ajuta sa deprinda utilizarea optima a cescutelor/canilor pentru adulti.

Floricica Nou Venita barbucamelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2013
    Postari in forum
    4
    As vrea sa incerc impreuna cu bebelul meu Biberoanele Philips AVENT Natural , pentru ca au sistemul anticolici .

Floricica Nou Venita opri's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.05.2013
    Postari in forum
    5
    Baietelul meu are 9 luni, laptic are inca de la mami, dar trebuie sa invete usor-usor sa bea apita si ceiut si din canita, nu numai din biberon. Pentru moment avem o canita cu cioc pe care o folosim doar pentru rontait :)
    Ne-ar placea sa incercam canita de adult de la Philips.

Floricica Nou Venita Dedicut's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.02.2011
    Postari in forum
    32
    As vrea sa testem cana Philips Avent Grown Up Cup SCF782 12m+ .
    La primul baiat am folosit suzetele Avent, era indragostit de ele, fiind asa frumos colorate si de buna calitate. Aveam mai multe culori si am ajuns sa le asortam la hainute. Cand a crescut am folosit Cana +6 luni 200 ml, am folosit toate cele 3 tipuri de tetine pentru aceasta canita si desi baiatul are 3 ani inca o foloseste cand iesim afara. A aruncat-o pe jos, am spalat-o de sute de ori, cana inca rezista.Am apreciat-o pentru ca avea supapa anti-scurgere si pentru ca datorita tipurilor diverse de tetine a crescut si cana odata cu copilul.
    Acum avem un nou bebe mic. Deocamdata e alaptat dar folosim tot suzeta Avent. Cand o sa creasca avem de gand sa cumparam o alta cana... tot Avent. As vrea sa testez modelul SCF782 pentru ca imi place acel sistem pentru capac. Deja stiu ca este rezistenta si usor de spalat. :) As vrea sa castig cana la acest concurs, altfel o sa ma vad nevoita sa o cumpar :)

Floricica Nou Venita zuza1983's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.11.2013
    Postari in forum
    1

Opinia mea conteaza

dorim sa testam biberonul Phillips AVENT Natural , consideram ca ne-ar fi potrivit .

Floricica Nou Venita Hobicean.Alexandra711's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.11.2013
    Postari in forum
    1
    Baietelul meu are trei luni si tot schimbam pe tetine pentru ca unele curg prea incet, altele prea tare si in felul acesta fie nu termina tot lapticul fie nu se satura pentru ca il bea prea repede, mi-ar place sa testez biberonul Phillips AVENT Natural(SCF693/17) cu tetina cu debit variabil (SCF655/27) poate cu el ar avea si baietelul meu o masa linistita.

Floricica Nou Venita crybaby's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.01.2012
    Postari in forum
    49
    Eu am scapat de grija biberoanelor , fetita mea este domnisoara mare acum ; dar mi-as dori o canita Philips Avent . Am o prietena care are un bebe de 1 an si 4 luni , si m-as bucura tare mult sa ii daruiesc lui aceasta canita . Aceste canite sunt minunate ; igienice , usor de tinut in manuta si au un aspect si culori minunate !!!

Floricica Nou Venita veronik_ciobanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.08.2011
    Postari in forum
    2
    dorim sa testam canita de adult deoarece inca bem laptic din biberon si avem deja 2 ani.

Floricica Nou Venita iedera21's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2013
    Postari in forum
    1
    as dori foarte mult sa testez biberonul pentru ca , canita o am si ii place foarte mult sa bea apa din ea.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari