Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita danire's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2009
    Postari in forum
    45
    Fetelor va rog ajutati-ma! Am un bebe de 6 luni si vreau sa incep diversificarea..si am nevoie de un storcator dar tot ma invart prin magazine si sunt total zapacita ca nu stiu de care sa cumpar...ba unul e foarte mare si are 400W, unul e mic si are 800W si tot asa...! Ale voastre cum sunt! Sunteti multumite! CE mi-ati recomanda! Multumesc anticipat!

Floricica Cu Vechime serena2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.11.2009
    Postari in forum
    5.470
    buna, uite eu am cumparat curand de la televizor ROBO CHEF, si sunt f. multumita, face niste piureuri excelente, si are si bolul ptr blander...nu stiu ce sa zic...dupa mine acesta este f. bun...eu am avut pana acum o tampenie cumparat din metro...si am mai dat si o groaza de bani pe el...s-a stricat imediat. Asa ca eu iti recomand cu caldura ROBO CHEF-ul. Multa sanatate !

Floricica Senior ginazarna's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2009
    Postari in forum
    3.466
    Buna, si eu inainte de diversificare m-am agitat un pic cu problema asta. Pana la urma nu am cumparat deloc. Am citit ca nu se dau sucuri de fructe la copil, e mai bine sa ii dai fructul intreg, dat in blender sau pe razatoare. Vitaminele sunt in pulpa.

Floricica Nou Venita danire's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2009
    Postari in forum
    45
    M-am clarificat pana la urma...si oricum nu voi mai incepe cu sucuri... multumesc!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari