Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ancatavi's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.10.2009
    Postari in forum
    166

Probleme cu greutatea si pofta de mancare

buna fetelor!am o fetita d 1 an si are 7.800g .am fost cu ea la medic deoarece nu mai vrea sa manance nici mancare nici lapte.i-am facut analize au iesit bune doar calciul putin scazut.i-am dat first defense si inca un siropel pe baza de plante ambele fiind naturiste dar tot degeaba nu ia in greutate.saptamana trecuta i-am schimbat laptele din milumil 3 in milumil1+junior si pe acesta nu mi-l agreaza deloc.aseara s-ia mancat din laptic sa culcat si la o jumate d ora sa trezit urland si a vomitat.azi am fost din nou la medic cu ea si m-a pus sa-i schimb laptele deoarece crede ca a facut freo indigestie d la el.acum am cumparat aptamil sa vedem cum i-o merge dak nu sa vedem.i-a schimbat si vitaminele acum ia dat baby jarrow dophilus. nu stiu ce sa mai fac cu ea.cum sa o fac sa manance stau prin casa si ma rog de ea.

Floricica Novice ALESUTA's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2011
    Postari in forum
    527
    Eu te inteleg perfect,asa am patit si eu cu fetita mea,nu manca mai nimic deci era sub greutate si analizele pe care i le facusem erau bune,sfatul meu este sa faci tot posibilul sa ajungi la dr Stanciu(Budimex,are si cabinet privat)numai el mi-a pus copilul pe picioare,acum la 3 ani pot spune cu mana pe inima ca mananca orice,sanate!

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    la 1 an doar 7 kg foarte putin mii se pare....a mea avea 11 kg la 1 an si acum al 1 an si 9 luni 13...dar e si inaltuta 93 cm.....a mea este o macacioasa daca iti zic ca toata ziua ma streseaza cu papa.....dar si daca n.ar manca as fii si mai stresata....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari