Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita karmenuta's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.06.2009
    Postari in forum
    4
    fetita mea are o luna si 11 zile.o hranesc cu aptermil confort(130 ml la 4 ore)este o mancacioasa are deja 5 kg.credeti ca mananca prea mult?inainte manca 130 ml la 3 ore dar m-a certat doctoru ca este prea mult pt ea.la 2 luni ar trebui sa o hranesc si mai rar dar aceeasi cantitate.credeti ca o sa reusesc?cum sa procedez sa mai reduc?(pt ca doctoru zice sa ii dau 100 ml).dati-mi un sfat pup.a....ce lapte v-a ajutat pe voi?

Floricica Nou Venita garcineanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.10.2008
    Postari in forum
    103
    buna eu iam dat fetitei mele nan1, am nascut-o cu 2.900kg si acum la 3luni jum are 6.800kg.
    eu iam dat mancare la cerere ptr ca asa mia zis doctorul iar cantitatea de lapte si-o crestea singura.
    daca copilul e sanatos nu trebuie sa ti faci griji si nu poti lasa copilul flamand.

Floricica Nou Venita deny2sweet's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.10.2009
    Postari in forum
    29
    Buna fetelor!Sunt mamica unui baietel de 7 luni si specific ca de la 5 luni de cand am inceput diversificarea i-am dat numai borcanele in special cele de la Hipp caci sunt organice si am mare incredere in ele.II plac foarte mult si mereu le papa cu placere.
    Pentru mamicile care imi sunt in asentiment si isi hranesc puiutii tot cu borcanase vreau sa va spun ca ma ocup si cu vanzarea acestor borcanele....sunt aduse direct din Germania sunt foarte diverisificate,atat meniuri de legume cu carne cat si fructe,fructe cu cereale,iaurturi,sucuri,gustari si multe altele...toate la preturi speciale
    Pentru cele interesate imi puteti scrie la adresa de email:deny2sweet@yahoo.com sa va trimit o oferta insotita de preturi

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari