Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita anapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.01.2010
    Postari in forum
    1
    Daca imi poate spune cineva cum il pot invata pe bebele meu de 4 luni si 7 zile sa accepte biberonul. Pana acum a fost hranit exclusiv la san. Incerc de 2 saptamani fara rezultate. Am pus in biberon si ceai Baby Drink (care este foarte bun si dulce) si lapte praf si lapte de la san. Daca se intampla sa strange tetina intre gingii si ii curge o picatura atunci o savureaza cu placere insa nu are nici cea mai mica intentie sa apuce tetina si sa traga din ea. Sunt ingrijorata deoarece laptele meu este pe terminate si nu stiu cum o sa-mi hranesc copilul de acum inainte. A mai patit cineva asa? Multumesc

Floricica Nou Venita andreya26's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.10.2009
    Postari in forum
    5
    Buna. Si eu am cam aceeasi problema la 6 luni si 3 sapt. Biberonul cu ceai este innebunit dupa el,si-l ia singur si bea,insa daca am pus laptic in el,chiar si de al meu,ptr ca inca mai papa san cu mare pofta,il arunca imediat. Cineva m- a sfatuit sa-i dau lapticul cu lingurita,dar se enerveaza si-mi da peste mana si facem mai multa mizerie.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari