Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860

Recomandati-mi un pediatru bun in sectorul 4

Am nevoie de un doctor bun care sa se implice,sa nu fie spagar,si care sa mi explice mereu ce se intampla cu sanatatea copilului meu as prefera policlinica Drumea Radulescu sau undeva in zona locuiesc la palatulcopiilor nu doresc la unirii,berceni etc vreau un doctor f aproape de casa mea sa ajung f repede multumescccccc!

Floricica Novice mica82ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.07.2008
    Postari in forum
    410
    adrian stanciu, are cabinet in berceni, pe o straduta care da in sos oltenitei.

Floricica Debutanta iuliatudor27's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2011
    Postari in forum
    979
    Buna fetelor,

Imi permit sa readuc subiectul in discutie pentru ca sunt in cautarea unui pediatru pentru a il inscrie pe Rares la el. Noi am avut medic pediatru la o policlinica pe Raul Sadului in sector 4 dar s-a mutat la Regina Maria. Daca as fi fost genul care merge o singura data la dr pe luna nu as fi avut problema...dar noi mai mereu am avut cate ceva...ba cu rinichii ba raciti ba stafilococ in nas...si nu imi permit sa platesc consultatie de fiecare data.

Ba chiar, am sunat sa intreb cum fac sa iau o trimitere sa merg cu bebe la ORL si mi s-a spus ca trebuie sa platesc consultatia...pai mai bine ii dau direct dr orelist banii decat sa le dau lor ca sa imi elibereze o trimitere. Nu zic, si inainte dadeam bani de fiecare data cand ma duceam ..dar dadeam undeva la 40 lei dr si 10-20 asistenta...dadeam pe luna peste 150 lei..dar acum sa dau de 2-3 ori banii astia nu imi convine.

Doamne ajuta sa nu mai avem nevoie sa ajungem la pediatru de atatea ori...dar nu pot sa stau sa sper...

Va rog tare mult, daca stiti un pediatru bun care se implica in sector 4 sau 3 sa imi spuneti.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari