Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Veterana andreuk's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    11.694
    Buna seara.Suntem aproape de linia de sosire si singurul lucru care a ramas nepus la punct este alegerea unui medic pediatru pentru bebe. Doctora noastra de familie nu are competenta in pediatrie(Slava Domnului, ca si asa este genul de medic care lasa de dorit...si tot zicem ca ne mutam la alt medic dar inca nu am reusit)si nici pe recomandarile ei nu ne-am pune mare baza.

Va rog mult daca puteti sa imi recomandati un medic pediatru pe care sa te poti baza si de preferat in sectorul 6, sa imi raspundeti cat de repede.Multumesc mult si va doresc numai bine!!

Floricica Avansata bubulynaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2008
    Postari in forum
    1.887
    Andreuk subscriu la intrebarea ta, desi eu mai am mult pana voi naste...Nici medicul nostru de familie nu are competenta unui pediatru...

Moderator Floricica Veterana andreuk's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    11.694
    Bubulyna iti doresc o sarcina cat mai usoara si un bebe sanatos!Sper sa gasim aici recomandari catre medicii pe care sa ne putem baza.

Floricica Senior monicatoronto's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.10.2007
    Postari in forum
    4.949
    Andreuk scumpa... nastere usoara iti doresc iubita... multa sanatate tie si lui BB... sa va ajuta DD... Poooop.

Felicitatri Bubulyna... sarcina usoara si un BB sanatos... Pooooop.

Floricica Debutanta mateibogdan's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    749
    eu am un baietel de 6 luni....din pacate nu am stiu ca este asa complicat sa gasesti un pediatru bun,si dupa ce am revenit din spital cu bb s-a dus sotul si l-a inscris la colegiul medicilor pe bd timisoara,la intersectia unde este si unitatea militara mihai viteazu...in sfarsit cei ce locuiesc in sector 6 stiu despre ce vorbesc...si l-a inscris la "cel mi bun medic" de acolo...cica...dr Purcareanu...din pacate nu sfatuiesc pe nimeni sa isi mai inscrie bebe acolo....nu este niciodata la cabinet,sunt doar "ajutoarele"dansului,nu vine decat acasa contra sumei de 50 ron...si bineinteles ca la toate problemele si intrebarile tale nu iti raspunde decat la domiciliu...contra cost....doar informatia costa...si ce sa va mai spun ca nu stie ce este batista bebelusului,dupa parerea dansului vigantol este bun si un an de zile dupa ce a fost desigilat ...in sfarsit....

si acum caut un medic in sector 6.....stie cineva?
    sa nu ma intelegeti gresit nu ma deranjeaza sa vina acasa si sa platim consultatia,deci nu asta ma deranjeaza,nu este problema banilor numai ca nu imi place abordarea dansului

daca ma poate ajuta cineva,va rog
    numai bine

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari