Ultimele discutii din forum
    mada_lyna
    Guest

Pediatrie la clinica isis Constanta

buna fetelor. acum cateva zile am auzit la TV o reclama conform careia spitalul privat Isis a deschis o sectie de pediatrie,avand si paturi pt spitalizari. noi am avut 2 experiente aiurea rau de tot in 2 spitale diferite din Cta ,dar fiind de stat la ce sa ne asteptam?? dar asta e o alta poveste.
    pe mine ma interesa daca stie cineva care sunt dr pediatri angajati la aecest spital /clinica . ms.

Floricica Senior je_ramy's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2011
    Postari in forum
    3.424
    Pediatrie Isis Medical Center – Primul spital privat din Constanta poate te ajuta acest link
    Eu iti recomand cu caldura Isis, mi-am nascut fiica acolo in urma cu aproape 6 luni.
    La neonatologie este dna dr Bucur, sincer iti spun ca am fost foarte multumita de dansa in cele 3 zile petrecute acolo, a fost foarte atenta si mi-a rapsuns bucuroasa la orice intrebare. Nu stiu partea de pediatrie daca tot dansa se ocupa, dar gasesti pe site numar de telefon si cu siguranta iti vor oferi orice informatie ai nevoie
    Sanatate multa!

ana_cotofana
    Guest
    buna
    asta e o veste buna pentru constanteni :)
    cred ca echipele abia acum se formeaza, vad ca Isis angajeaza 3 pediatri si 5 as. medicale pediatrie....
    e bine de stiut ca exista o alternativa la judetean!

Floricica Nou Venita Mirilaura's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.05.2013
    Postari in forum
    2
    Noi am nascut la Isis recent, ca dr. pediatri retinem pe dr. Bucur, foarte comunicativa si amabila, si pe dr. Oprea, despre care nu am ramas cu o impresie buna, e mai dura:). Dar ISIS in general ofera servicii de calitate.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari