Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    as vrea sa scriem aici numele medicului pediatru al copilului..poate ajuta si pe alte mamici..

sa spuneti daca sunteti multumite de el.

va astept! multumesc frumos.

Floricica Senior dorissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.04.2007
    Postari in forum
    4.038
    Buna Afro! Buna idee! Eu o am pe Maria la dr. Silvia Pop,de la policlinica Delfinului, in sect2. Sunt f. multumita, desi, recunosc, in afara de vaccinuri nu am avut de ce sa o vizitam!

Floricica Cu Vechime belladonna's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2008
    Postari in forum
    6.413
    buna eu il tratez Pe Seby la un medic pediatru homeopatic si is foarte multumita de ea ...este vorba de doctora VEDES NADIA...

Floricica Senior irina27's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.06.2007
    Postari in forum
    4.494
    in Iasi un medic pediatru homeopat nu stie nimeni?, in rest sunt multumita de pediatra mea, dr. Nisioiu

Floricica Cu Vechime cristina1979's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.07.2007
    Postari in forum
    5.182
    Buna seara!
    Noi avem medicul pediatru la clinica Sanador la dr.Toader Camelia!E super!!!!!!!
    Desi nici noi n-am avut probleme decat vaccinuri si controalele lunare!

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    De Marius se ocupa doctorita noastra de familie ce are si specializare in homeopatie.Sunt foarte multumita de ea.Tamas Anca

nicole13
    Guest
    Sunt noua pe forum asa ca mai intai salut intreaga comunitate si echipa care se ocupa de acest site!La cat mai multi membri!

De bebe David se ocupa d-na doc.Clonda Silvia sef sectie pediatrie Policlinica Elias.

Floricica Nou Venita niky25's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.07.2008
    Postari in forum
    30
    De bebita mea Isabela Alexandra se ocupa medicul nostru de familie,d-na dr.Cioc Simona,policlinica militari langa piata Veteranilor,este o persoana si un medic de nota 20.Pentru ca stau in Berceni si drumul este foarte lung pana la policlinica,s-a oferit la fiecare vaccin si control si a venit la domiciliu.

Floricica Senior dorissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.04.2007
    Postari in forum
    4.038
    Majoritatea dr platiti de stat sunt obligati ca pana la cel putin 4 luni sa faca vizite la domiciliu, stiai?

Floricica Nou Venita niky25's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.07.2008
    Postari in forum
    30
    Stiam,dar cati din ei mai respecta acest lucru.Am multe cunostinte care se plang,ca sunt refuzati de catre medicii lor,sau cazuri care le cer o anumita suma pentru a venii la domiciliu.Poate ai auzit si tu de astfel de nereguli.

Floricica Veterana amelia_pitik's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.04.2007
    Postari in forum
    14.272
    ai grija cu ea niky..am auzit multe cazuri care tot pe ea au av pediatra printre care si eu..i-a facut vaccinul lui bubu desi nu treb facut atunci si uite ce s-a intamplat..nu mai e ...Eu zic sa schimb dr sfatul meu de la mama la mama

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari