Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    eu merg cu copilasii la dna dr cercel denisa.

la ea ii am inscrisi.

mi-a fost recomandata de o dna dr ft buna,tot pediatra care lucreaza in spitalul judetean si are si cabinet particular. se numeste dna dr voinescu,un dr ft bun,dar nu puteam sa ii inscriu la dumneaei pt ca are cabinet particular,nu e de stat.

in schimb,cand am nevoie ,pot merge la consult contracost.

Floricica Cu Vechime lulus's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2008
    Postari in forum
    7.116
    Eu o recomand tuturor pe dr Dumbrava Carmen
    pana sa mergem la ea ,am schimbat multi medici..

Floricica Nou Venita lpannye's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.09.2008
    Postari in forum
    1
    fetitei mele de 7 saptamani inca nu i sa bagat buricul desi am prins cu leocoplast de hartie. va rog sa imi spuneti ce mai pot face. va multumesc

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    mai dureaza,nu se retrage asa repede buricutul.
    vezi ca nu ai postat unde trebuia.
    intra te rog aici si citeste,poate iti e de folos.

http://www.copilul.ro/index.php?s=3_1&id=3157&cafenea=1&idold=247&old=2

Floricica Senior alinash's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2008
    Postari in forum
    3.725
    Buna ziua mamici. Si noi suntem tot din Constanta, stam in zona Tomis Nord, si avem ca dr de fam pe Dobrovolski Marilena. Este un dr f bun, a venit acasa la vizita in prima saptamana din proprie initiativa si apoi de cate ori am chemat-o a venit, desii are cabinetul la 5 minute de mers pe jos de la noi de acasa.
    O recomad cu cea mai mare caldura celor care stau prin zona sau nu.

Floricica Cu Vechime simo30's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.05.2008
    Postari in forum
    6.411
    buna alina eu sunt la garabentian :))inseamna ca stam in aceeasi zona.pupi

Floricica Nou Venita sampo's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.01.2009
    Postari in forum
    4
    Noi mergem tot la d-na dr Dumbrava si suntem foarte multumiti. Intotdeauna ia dat copilului medicamentatia potrivita si ce mi se pare foarte important este faptul ca este foarte organizata si nu astepti deloc la ea.

Floricica Nou Venita margap's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.04.2009
    Postari in forum
    1
    Buna!
    Giani,te rog frumos daca vrei,imi spui si mie unde are cabinet dr.Dumbrava si cat costa consultatia.Poate fi gasita si la spital?Multumesc!

Floricica Nou Venita sampo's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.01.2009
    Postari in forum
    4
    consultatia costa 50 lei si are cabinetul pe Str. Bogdan Voda, Nr. 11 si lucreaza pe baza de programari; in schimb nu stiu daca poate fi gasita si la spital; nu am intrebat-o niciodata;

Floricica Nou Venita anka_bocioaga's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2009
    Postari in forum
    31
    Buna, am intrat si aici, deoarece sunt din Constanta si trebuie sa va impartasesc tutror o experienta urata, pe care am avut-o de curand, poate asa scutesc un alt copilas de neplaceri sau chiar mai mult de atat! Baietelul meu in varsta de 8 luni avea secretii nazale, stranut, ochii injectati, drept pentru care am fost la urgenta spitalului mare, dar acolo cand am ajuns era tot holul acela intesat de copii, drept pentru care nu am vrut sa tinem copilul cu orele acolo si intr-un final nu am gasit un pediatru disponibil decat la Homeomed Constanta, pe bvd Lapusneanu. Nu vreau sa critic toti medicii de acolo, nu ii cunosc, dar am nimerit la dr Jinga Doina, care dupa ce fara prea multa pricepere s-a chinuit sa se uite in gatul lui, mi-a zis ca starea era de la eruptia dentara ca in gat nu este nici o problema, gatul este curat! M-am mirat ca ochii injectati si stranuturile foarte dese ar putea fi de la dinti, dar am zis ca nu sunt eu foarte in cunostinta de cauza si am acceptat. Totusi nu era,m pe deplin convinsa, asa ca am consultat in cele din urma medicul de familie, care m-a primit totusi 5 minute cu copilul, deplasandu-se el la cabinetul MF si intr-adevar avea rosu in gat, apoi a facut si febra si ma intreb: daca nu il tratam de rosu in gat si il lasam asa...ce se intampla cu copilul? Asa ca feriti-va de DR JINGA DOINA SI HOMEOMED!!!!! Stiu ca parerile sunt impartite, dar credeti ca e posibil ca un medic sa nu observe o banalitate de rosu in gat si sa spuna ca stranuturile dese sunt de la dinti? Sanatate multa

Floricica Debutanta mariaotilia's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.01.2009
    Postari in forum
    617
    Buna. Cine imi poate recomanda un oftalmolog bun pt bb?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari