Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice sitara_sit's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2005
    Postari in forum
    485
    Stie cineva un medic pediatru (eventual poate fi si de familie) bun in Galati?La particular stiu pe cineva,dar ma interesa si la stat,sa fie cineva de incredere care sa tine o evidenta in ceea ce-o priveste pe fetita mea.Multumesc mult.

Floricica Cu Vechime belladonna's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2008
    Postari in forum
    6.413
    buna medic bun pediatru in galati ?.....eu iti recomand pe doamna dr.Vedes Nadia....o gasesti la sp de copii la Urgenta numai acolo face .....acum depinde de ce vrei tu?...eu is multumita de ea ....il tratez pe Seby de cate ori este nevoie la dansa si asta o facem de la 4luni...

Floricica Cu Vechime belladonna's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2008
    Postari in forum
    6.413
    iar in ceea ce priveste medicul de familie aici nu te pot ajuta deoarece noi la medicul de familie mergem doar pt trimiteri sau adeverinte,aviz pt gradinita .....

Floricica Novice sitara_sit's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2005
    Postari in forum
    485
    Vroiam un medic pediatru bun sau un medic de familie cu specializarea in pediatrie ,unde sa-mi inscriu bebelusa,la care sa pot merge cu incredere la controlul din fiecare luna si la vaccinari ,si sa fiu sigura ca se pricepe si suntem pe maini bune...(nu sa mi se spuna ca ar putea avea nu stiu ce...si ea de fapt sa fie sanatoasa tun,cum am aflat ulterior).Daca e vorba de o problema(doamne fereste !),mergem la particular la dr. Campeanu,care e foarte,foarte buna..si da tratamente care cu siguranta iti insanatosesc rapid copilul.

Floricica Nou Venita dana_love322000's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2009
    Postari in forum
    1
    buna am un baetel de 8 luni ,am fost cu el internat pe 3 decembrie pe 8 ma externat.am fost internata ca ami voma mult si tusea,dupa 3 zile de la externare a anceput iar sa tuseasca ,la o saptamana mam dus la medicu de familie mia dat amoxacilina sieurespal nu sia facut nici un efect acum 3 zile mia vomat flecma din gat ,iam cumparat eu cefalexin de 125 mg ia mai trecut putin dar nustiu are o haraiala an piept va rog sa ma ajutati datimi un sfat ce va stau an braila

Floricica Nou Venita geaninadavid's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.03.2009
    Postari in forum
    1
    buna, incearca si cu leacuri babesti:
    sare calda pe piept (atat cat crezi tu ca poate suporta) sau mamaliguta ce seu de oaie. sanatate multa.

Floricica Nou Venita copilbun's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.07.2008
    Postari in forum
    10
    ce fac mamicile si bebei din Galati

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari